Wpis z mikrobloga

może gon to panasiuk


@Smarek37: kółeczko masturbacyjne gon-Aleksander II (autysta w stopniu odbiegającym od wysokofukncjoalnego, oidw neet)-RazumichinZiK znane z wypoka udawało że tym tylko trolluje.

Gon to matołek, jedzie na kontrowersji gdyż vikop.peel to jedyne gdzie miał jak-taką uwagę. Nie ma #!$%@? żeby wierzył w te bzdury. Tłiterka ma gdyż wykopki nie potrafią się powstrzymać przed wklejaniem jego sraczki werbalnej.

RazumichinZiK spermił do rosji gdyż najpewniej "zakaził"; się na jakimś gównoforum
#!$%@?, znowu ta "technika wojskowa". Nikt tak w Polsce nie w mówi w odniesieniu do poszczególnych jednostek. Tylko onuce tak zawsze piszą, niewiadomo dlaczego.


@Plp_: Przestań takie brednie wypisywać, bo sporo osób tak mówi. Choćby Wolski czy Pułkownik Lewandowski. I jest to normalne określenie, a nie żaden świeży rusycyzm jak to sobie wymyśliliście.

wojskowa technika, środki materialne, gł. broń i in. sprzęt wojsk. (np. fortyfikacyjny, drogowy, oświetleniowy, maskujący), służące do prowadzenia
Przestań takie brednie wypisywać, bo sporo osób tak mówi. Choćby Wolski czy Pułkownik Lewandowski. I jest to normalne określenie, a nie żaden świeży rusycyzm jak to sobie wymyśliliście


@Koniasz: slyszalem jak tak mowili i najczesciej mowili: technika wojskowa jak to mawiaja w rosji, gdyz to jest wlasnie typowy rusycyzm
@Koniasz: ja nie mówie że taki zwrot nie istnieje, tylko że używany jest w złym kontekście.Co byś powiedział prędzej:
"Wróg poniósł straty"
"wróg stracił czołgi i inne pojazdy zmechanizowane"
czy
"u wroga doszło do utraty jednostek techniki wojskowej" xD pojęcie techniki wojskowej istnieje, jest bardzo obszerne, ale jeszcze nigdy nie czytałem tylu głupich zdań z tym zwrotem co w ciągu ostatniego roku xD
@pogromca_krasnali: oo ciekawe. Podoba mnie się takie insajderskie info ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale chociaż oni + jeszcze kiedyś Noiceno (mój ulubiony) w niestandardowy sposób potrafili ten swój circlejerk prowadzić. A teraz zostały nam jakieś akłameny, koniasze i ten megaloman pasterz vide sheppard. RazumichinZiK to przynajmniej próbował zgrywać inteligenta.