Wpis z mikrobloga

Ale bym se teraz dostal z 5 razy w dupe w FC i poszedl #!$%@? gole Aubameyangą w DR ()
ale nie, serwery ziemniaczane #!$%@?...
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikel945: Pewnie też bym grał na siłe i przez to miał bilans rzędu 10-10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na szczęście przy 7-2 wyrzuciło mnie z serwerów i nie mam okazji tego zepsuć.

Oczywiście to ciągle słaby bilans, ale gram wyjątkowo ziemniaczanym składem jak na ten moment a już wygrałem 2 mecze z ludźmi mającymi w składzie duo Mbappe/Neymar.

Jutro pewnie i tak wszystko przejebię z ludźmi
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: tydzien temu w piatek gralem dr i co-op z jednym mirkiem, bo fc nie dzialalo. A jak zaczelo w sobote to dostalem 5 razy z rzedu od ogorkow i raz wygralem w niedziele. Zupelnie inaczej sie gralo niz dr, moja taktyka wydawala sie nie istniec, a wszystkie strzaly szly prosto na gk albo w trybuny, nie mowiac juz o skutecznosci podan, ktora do tamtej pory mialem powyzej 85% na
  • Odpowiedz
@Mikel945 Ja mam różne stany w tej grze...
Jak gram na siłę, gram ważny mecz, zależy mi.. to nic nie wychodzi, albo zbyt szybko i durnie gram = przegrana.
Za to jak poczuję chęć do grania, zabawy trickami i nie czuję presji to jestem w stanie nawet wygrać z graczem robiącymi 27 winów.

Wiem, że potrafię, ale zbyt bardzo się #!$%@? i zbyt szybko mówię sobie, że wygrałem albo przegrałem mecz
  • Odpowiedz
@Mikel945: Ja mam 2 tygodnie ten sam dziadowski drewniany skład z zerem dryblingu XD

Plus taki, że dziaduję i odkładam każdy coins widząc jak każda karta spada na cenie a na koncie już ok. 2 miliony.
Mądrze to włożyć w pewną inwestycję i na 3 FC będzie bogactwo, albo bankructwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: buduj sklad teraz, nie ma co odkladac bo za rok bedzie nowa edycja xd liczy sie fun. W tej edycji nic w sumie nie handlowalem, kupilem fp 2x 35e i w sumie #!$%@? z tego mialem XD reszta wypadla z niewymiennych (Bale i Varane) albo z przedsprzedazy itp. pare ifow i z 2 otw i mnie bylo stac na Aubameyange (Aguero, Havertz, Semedo z paczek) ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Mikel945: Teraz? Gdy obserwuję rynek i akurat teraz jest najgorszy moment.

To tylko zabawa, ale w sumie na sprzedaży kont z FIFY zarobiłem już całkiem dobrą kasę i to na swoich realnie stworzonych i zarobionych na handlu kontach a nie z botów i skupowania monet jak robią to coinsellerzy.

To nie są co prawda, kwoty za które można dobrze żyć, ale przynajmniej kilka konsol i gierek można kupić i jedna
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: jesli to dla ciebie zabawa to czemu nie. Ja nie mialbym cierpliwosci teraz siedziec dluzej nad jakakolwiek gra inaczej niz poprostu grac xd moje ostatnie transferowanie coinsow w fut 15 zakonczylo sie permem na cale konto i stracilem dostep do simsow i bf ktore kupilem XD
  • Odpowiedz