Wpis z mikrobloga

Ja wam tylko przypomnę, że kiedy matki niepełnosprawnych dzieci wiele dni okupowały budynek sejmowy ponieważ walczyły o pomoc finansową to zostały same a prawicowcy i biskupi mieli je w dupie pomimo że od wielu lat ich mordy były pełne frazesów o ochronie życia itd. Banda faryzejskich hipokrytów
#aborcja #protest #polityka #polska #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkatoli
  • 26
Ja wam tylko przypomnę, że kiedy matki niepełnosprawnych dzieci wiele dni okupowały budynek sejmowy ponieważ walczyły o pomoc finansową to zostały same a prawicowcy i biskupi mieli je w dupie pomimo że od wielu lat ich mordy były pełne frazesów o ochronie życia itd. Banda faryzejskich hipokrytów


@Filippa: Przecież to standard na prawicy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni są tylko od decydowania a od ponoszenia konsekwencji jest
@Filippa Hipokrytą jesteś ty. Prawicowcy są za pomocą dla tych osób, ale lewactwo rozkrada pieniądze podatników kosztem biednych. 8 lat rządów PO i 5 lat PiS nie zmieniły ich sytuację.
matki niepełnosprawnych dzieci wiele dni okupowały budynek sejmowy ponieważ walczyły o pomoc finansową to zostały same


@Filippa: Wiesz kto jest na zdjęciu? Pani Iwona Hartwich. Wiem, że może ci to nic nie mówić więc przypomnę tylko, że ta pani była prowodyrką protestów (tak, to ta słynna lambadziara co uciszała swojego syna bo mówił coś innego niż ona) za zwiększeniem socjalu dla opiekunów....a potem przypadkowo trafiła do sejmu jako posłanka KO z
wojtoon - > matki niepełnosprawnych dzieci wiele dni okupowały budynek sejmowy poniew...

źródło: comment_1603503239Mk2Hdp51DmBpiP5vxMxJl1.jpg

Pobierz
@Replica

a którzy prawicowcy

Wszyscy.

Bo Konfederacja chce zaorać cały socjal,

I dlatego dzbanie chce socjalistycznego postulatu jakim jest bon oświatowy.

Zjednoczona Prawica od kiedy rządzi zrobiła całe zero w tym kierunku.

To jest akurat lewica.
@Volki: a co ma bon oświatowy do pomocy rodzicom osób niepełnosprawnych (przypominam, że to nie tylko dzieci). Raptem zaczęli popierać zasiłki? Bo do tej pory, to #!$%@? o fundacjach i prywatnej dobroczynności, z której ci niepracujący rodzice mieliby się utrzymywać i mam nadzieję że zdajesz sobie sprawę jak bardzo jest to oderwane od rzeczywistości. Więc masz jakieś konkrety, ci ci prawdziwi prawicowcy proponują jako pomoc? I co konkretnie w tym celu
@Replica

a co ma bon oświatowy do pomocy rodzicom osób niepełnosprawnych

Ale ty jesteś dzban xD Szkoda mi czasu na ciebie. Doucz się, to wtedy pogadamy.
@Volki: dziubuś, ale ja pytam o pomoc socjalną, wiesz takie wsparcie dla osób, które nie mogą pracować, bo np. zajmują się niepełnosprawnymi dziećmi 24/7. Ich bon oświatowy nijak nie dotyczy, bo takie dzieci do szkoły nie chodzą. No i ja pisałam o "socjalu" w znaczeniu właśnie "pomocy socjalnej", a nie każdej możliwej funkcji państwa. Skoro konfa, bo chyba tylko ma w planie taką pomoc, to ja się pytam, gdzie? We wszystkich