Wpis z mikrobloga

"Może bym poszedł na taki protest, ale są tam tęczowe flagi, a LGBT to dewianci którzy wszędzie się muszą podczepić, nie będę z takimi protestował"
"Co za debile organizują te protesty, ogłaszają głośno godzinę protestu i mają pretensje że policja ich pałuje"
"Beka z Julek, potrafią protestować tylko jak chodzi o ich cipy, jak chodzi o PODATKI siedzą cicho"
Parafraza wielu z komentarzy na jakie natknęłam się na wykopie, nawet nie musiałam przerysowywać. Ja naprawdę mam nadzieję że to piszą trolle, bo czasem ciężko mi uwierzyć że można być tak głupim.

#protest #aborcja #gorzkiezale
  • 52
@azetka: Nie każdy musi się z Tobą zgadzać. Mnie np. obrzydza jak mocno promowany jest problem 1k kobiet i jak wszyscy nagle drą o to ryja, a gdy były poważniejsze problemy jak np. protest przedsiębiorców czy medyków to sami albo byli cicho, albo się z nich śmiali. Z jakiego niby powodu te osoby miałyby być inaczej potraktowane? Księżniczkowatość p0lek #!$%@?ła skalę.
@azetka: damage control przez partyjne trolle, ktore usilnie probuja przekonac wykopkow ze chodzi o "ruchanie sie" hehe Potem jeden debil z drugim zacznie powtarzac i kolo #!$%@? zaczyna sie krecic samo
@azetka: Nie sądziłem też, że to wymaga wyjaśnienia. Zdarzyło Ci się kiedyś pomyśleć, że niektórzy po prostu mają inny światopogląd od Twojego, a bąbel medialno-informacyjny i opinie ludzi, którymi się otaczasz to tylko wąski wycinek rzeczywistości? Jeżeli nie, to polecam czasem spróbować. Szczególnie wtedy gdy konsekwentnie zauważasz, że jakaś istotna część społeczeństwa uważa inaczej, niż Ty.
Sam fakt, że w ten sposób spłycasz krytykę "przeciwników politycznych" to czysta karykatura współczesnej, polskiej
@Humbaq: początkowo twierdziłeś, że "co złego jest w przytoczonych komentarzach". Przepraszam, ale ja nie uważam tych komentarzy że merytoryczną dyskusję więc nie poczuwam się żeby merytorycznie odpowiadać.

Poza tym, do licha, to nie jest kwestia akceptacji czyichś poglądów. To jest sytuacja, gdzie dla MNIEJSZOŚCI (bo tak, mniejszość Polaków jest za zaostrzeniem prawa) wprowadza się rygorystyczny zakaz (przypominam - ZAKAZ jest czymś innym niż PRAWO, które jak najbardziej powinny być wprowadzane dla
@azetka: gdyby to był protest pod polskimi flagami to Juleczki zostałyby w domu, protesty potrafią się rozbijać nawet wśród z pozoru jednolitych grup, sorry ale bajki o monolitycznym społeczeństwie to nie na dzisiaj
@azetka: Rozumiem, że poza merytoryką jedyną opcją jest nazywanie innych głupimi.

Czy możesz jakkolwiek podeprzeć swoje silne przekonanie o tym, że to mniejszość Polaków jest za zaostrzeniem prawa aborcyjnego? To zupełnie nieuzasadniona opinia i tym jedynie potwierdzasz to, co już wcześniej napisałem. Myślę, że prezentujesz przekonanie przeciętnej ofiary bąbla informacyjnego. Świat nie jest taki czarno-biały, duh. Owszem, prawdopodobnie większość ludzi w tym kraju dostrzega niepraworządność urzędujących członków trybunału konstytucyjnego, natomiast czymś