Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@WilecSrylec: pójdź na lgbt i powiedz że kochasz Kościół Katolicki i nie wstydzisz się wiary to zobaczysz miłość i tolerancję


@Kwiatsloneczny: zapraszam, na paradzie równości mają swoje stragany różne odłamy katolicyzmu i księdza w tęczowych sutannach

Jeśli myślisz że nie ma dużej grupy LGBT wierzących to grubo się mylisz
@ZuyKefrus: to jaką macie obecnie interpretacje? Trochę kisne bo kiedyś w okresie nastoletniego buntu znałem trochę gości którzy #!$%@? "nazioli", robili akcje pod szyldem "antifa", mazaki grafy, kleili vlepy, i z tego co wiem dalej jest młody ciotowaty narybek. To już nie antifa?
Czekam aż będzie protest POLAKÓW,


@WilecSrylec: przecież to sami polacy sobie srają do ryja nawzajem i wprowadzają podziały. Wczoraj szedł protest polaków właśnie, #!$%@? na konkretną decyzję, zresztą pod wspaniałym i uniwersalnym haslem "#!$%@?ć". A to że ktoś nie idzie bo "nie pójdę na protest gdzie jest flaga lgbt" to tylko jego wina że ma gwódź w mózg wbity.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WilecSrylec: No i się nie doczekasz, bo cała sztuka rządzenia w #!$%@? polega na dzieleniu społeczeństwa. Ludzie nigdy nie mogą się zjednoczyć przeciw władzy, dlatego konsekwentnie wałkowane w TV są tematy, które dzielą ich mniej więcej na pół. Zależy na tym zarówno PiSowi, jak i Platformie.
@WilecSrylec: Nie ma szans, pamiętaj że większość Polaków wybrała PiS, więc ich opozycja jest w mniejszości. Nawet jeśli z 60% głosujących na PiS nic by nie robiło, to ci co głosowali przeciwko nim musieliby zacząć protestować i to razem. Radzący bardzo prosto mogą zmobilizować swoich zwolenników, jak i jeszcze mocniej podzielić opozycje, wystarczy "wsadzić kij w mrowisko": LGBT vs rodzina; Kościół vs Wszystko; Tamci źli vs my dobrzy; Aborcja vs Pro-life
@ZuyKefrus: Nie popieram konfy w zadnym wypadku, ale tak w Polsce jest antifa. Tak, poznalem te osoby. Jedna prowadzi znany klub sportów walki w Łodzi. Wiem, że są jeszcze w Poznaniu, Krk i Szczecinie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tellet:

To po co tam wpychają się cieplaki z tęczowymi flagami?


Nie wiem #!$%@?, może pokazują że też popierają protesty? Jak każda inna grupa która się gdzieś pokazuje ze swoimi symbolami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZuyKefrus: nie powiem że można spotkać ich na każdym rogu, ale oni jednak istnieją

PS. Tak wiem że to Jaok i wiem że aktualbie to ćpun i najgorszy szmata tylko nie o jego osobę mi chodzi.