Wpis z mikrobloga

  • 2
@wookasz98: Myśle że od wychowywania ciężko chorych dzieci i żałobie po ich śmierci na pewno ten wskaźnik się poprawi.

@wookasz98: @bezprzypau: Jeszcze brakuje żebyście napisali, że w Afryce to głodują. To że gdzieś jest gorzej nie znaczy, że musimy też iść w tym kierunku.
  • Odpowiedz
@AnMarie: nie o to mi chodziło, ale zyjac w kraju, gdzie jest od dawna chlopak/dziewczyna zyja ma tych samych zasadach, a wrecz kobiety w roznych sytuacjach maja latwiej (jak kros juz wczesniej zauwazyl) nazywac to miejsce pieklem na ziemi to po prostu smiech na sali..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kutangista: jak to dobrze że inteligentni ludzie uciekają z tego guwna za granicę, a pozostaje w nim sama ciemnota i taliban jak ty. Oby to jebło jak najszybciej
  • Odpowiedz
@AnMarie: jak nie przeżyje kilku dni to jeszcze pół biedy. Do pieca zwłoki i problem z głowy.
Co innego jak będzie żyło latami, dożyje nawet pełnoletniości. I nadal nawet samo buta nie zawiąże, wymagając pełnej opieki przy każdej, nawet najprostszej czynności życiowej.
  • Odpowiedz
@kutangista: fajna ta twoja moralność, skoro nie masz problemu z tym, ze w imię ideologii ktoś będzie skazany na smierć, utratę zdrowia albo tortury psychiczne. Gdybys słuchał słów papieża, to byś wiedział, ze wybór mniejszego zła ukontentnia logikę miłosierdzia.
  • Odpowiedz
@AnMarie: A gdzie prawo dla ojców o decydowaniu o aborcji? Jeżeli matka jest psychokatoliczką a wiadomo, że dziecko będzie miało wadę. Z drugiej strony jeżeli zdecyduje się urodzić to ojciec będzie musiał płacić alimenty, choć mógł nie popierać decyzji kobiety i zostanie zmuszony do przeżywania tego dramatu. Gdzie protesty kobiet w sprawach gdy niebiologiczny ojciec dziecka musi płacić alimenty? O, tutaj jakoś się nie zauważa piekła dla mężczyzn na ziemi.
  • Odpowiedz
  • 0
@CyfrowyD: Myśle, że temat aborcji i decyzje jakie można podjąć i rozważyć gdy mężczyzna i kobieta maja inne zdanie możemy odłożyć na potem. Póki co jesteśmy w sytuacji, że nawet jakby oboje tego dziecka nie chcieli to i tak państwo/Kaja Godek podjęli za nich już decyzje, że dziecko ma się urodzić i kropka ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnMarie: Ja tylko dodam, że 1) jak mówiłem nie zgadzam się z tą decyzją państwa. 2) Na szczęście w innych krajach jest inaczej i tam można udać się na zabieg.
  • Odpowiedz
  • 1
@CyfrowyD: Co do aborcji za granicą. Dla mnie to nie jest problem, ale masz cała masę osób, których zwyczajnie nie będzie na to stać. Nawet aborcja w piwnicy nie jest tania. I albo takie kobiety będą próbowały poronić na własną rękę ryzykując swoim zdrowiem czy życiem. Albo domy dziecka zasili pokaźna grupa niepełnosprawnych niemowląt. Pomijam już kwestie dzieci wyrzuconych na śmietnik czy zabitych przez bezradne matki.
  • Odpowiedz