Wpis z mikrobloga

  • 258
@AnMarie: odpowiedzialność i zasady moralne to twoim zdaniem piekło na ziemi? fajnie ci mózg żydzi wyprali


@kutangista: Co jest odpowiedzialnego i moralnego w urodzeniu dziecka z ciężkim upośledzeniem czy wadami płodu przez które nawet kilku dni nie przeżyje?
  • Odpowiedz
@DirtyS: czemu mnie wyzywasz?

@somskia: jezu jaki wysyp degeneratów moralnych

@ciemnienie: dzięki temu ideologicznemu #!$%@? ludzie nie zabijają się i nie gwałcą na ulicy

@AnMarie: czy to że ktoś jest chory jest dobrym usprawiedliwieniem dla morderstwa? idąc tym tokiem rozumowania nie powinniśmy podpinać pod respirator chorych na koronawirusa bo kilku dni nie przeżyją
  • Odpowiedz
@kutangista: Ty masz człowieku trochę empatii, wiesz ze bardzo zdeformowane dziecko będzie tylko i wyłącznie cierpiało? Gdzie jesteście po narodzinach takich dzieci? Słychać was tylko do momentu narodzin. Mialam w rodzinie przypadek takiego dziecka, cierpialo ono niemiłosiernie, państwo miało je w dupie, rodzina była wykończona psychicznie i fizycznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 42
@kutangista: ale to Twój Bóg tak zadecydował nie mój. Dlaczego chcesz mi narzucać swoją moralność i swojego Boga. Możesz z nim żyć, postępować według jego zasad ale nie zmuszaj mnie do tego. Prawo nie nakazywało aborcji nie musiałeś jej robić.
  • Odpowiedz
@AnMarie: Niższy wiek emerytalny z mniejszym wkładem własnym na emeryturę. 500+ z którego korzystają głównie kobiety. Sądy faworyzujące kobiety. Lżejsze normy w tej samej pracy gdy jest ona fizyczna. No faktycznie piekło na ziemi XD

Wzięłaś jakiś jeden przykład prawa od którego pękła Ci dupa i ekstrapolujesz go na całe swoje życie. Nie zauważając nawet jak zajebiście masz tutaj w porównaniu do innych grup społecznych. Chorych na raka się praktycznie
  • Odpowiedz
  • 0
Niższy wiek emerytalny z mniejszym wkładem własnym na emeryturę. 500+ z którego korzystają głównie kobiety. Sądy faworyzujące kobiety. Lżejsze normy w tej samej pracy gdy jest ona fizyczna. No faktycznie piekło na ziemi XD Wzięłaś jakiś jeden przykład prawa od którego pękła Ci dupa i ekstrapolujesz go na całe swoje życie. Nie zauważając nawet jak zajebiście masz tutaj w porównaniu do innych grup społecznych. Chorych na raka się praktycznie nie leczy -
  • Odpowiedz
  • 3
@AnMarie: XD jedno z najbardziej matriarchalnych społeczeństw w Europie, ale kobiety będą miały piekło bo w jakiś skrajnie rzadkich przypadkach ciąży nie będzie można usunąć.


@to_niezle: Jeśli niemożność decydowania o własnym ciele nie jest piekłem to nie wiem co nim jest ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz