Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez to że sam miałem kilka onsów z tindera i wiem jak to wygląda, nie wyobrażam sobie żeby moja poważna partnerka miała takie historie na koncie. Nazwijcie mnie hipokrytą, ale przez to, że sam tego doświadczyłem i wiem jak laski są szmacone, gdybym wiedział to nie mógłbym stworzyć z nią poważnego związku. Absolutnie nie jestem osobą, dla której przeszłość się nie liczy, jak mam stworzyć coś poważnego, to chcę wiedzieć o przeszłości partnerki.

#tinder #seks #zwiazki #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f908144c53de577b9aae697
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 33
UprzejmaKreatura: A to w normalnym związku się nie szmacą?? Z moją była było o krok od zaręczyn, przy obciąganiu dusiła go po same kule, a czasami i je chciała połknąć.Pozwalała na wszystko - oral, anal. Dawanie po buźce klapsów i spust na twarz minimum raz na tydzień, a mieliśmy po 20 lat.
Z obecną podobnie, w trakcie seksu szarpię za włosy i podduszam, a taka szara myszka z niej na codzień;))
ZbożowyEskimos: Probelm z Toba jest taki, że tu już nie chodzi o Twoją hipokryzje tylko o to, że jestes niedojrzały i nieodpowiedzialnny w tak ważnej kwestii jaką jest seks.

Ty i te dziewczyny po prostu uprawialiście seks ale Ty z jakiś tajemniczych, niewyjasnionych okoliczności piszesz, że one są szmacone - nie nie sa szmacone, po prostu uprawialiście seks. Chyba Ty masz inny temperament niż te dziewczyny - dla nich to był