Wpis z mikrobloga

@salamander-kwarcowy haha widze ze jestes prostym niewyksztaconym czlowiekiem, ktorego prawda zabolala i juz rzuca inwektywami. Jak chlopczyku nauczysz sie czegos wiecej niz ogladac filmiki z zoltymi napisami to wroc tutaj to podyskutujemy merytorycznie. A o cywilizowanym swiecie to Ty prostaczku nie masz niestety pojecia, co widac od razu po tonie wypowiedzi. Pozostaje plug :)
haha widze ze jestes prostym niewyksztaconym czlowiekiem, ktorego prawda zabolala i juz rzuca inwektywami. Jak chlopczyku nauczysz sie czegos wiecej niz ogladac filmiki z zoltymi napisami to wroc tutaj to podyskutujemy merytorycznie.


@why1sthat: Już bardzie dziewczynko niż chłopczyku. Ciekawie jest też dowiedzieć się na wykopie, że cały dorobek oświeceniowej filozofii i walka najwybitniejszych umysłów tamtej epoki o wolność słowa to filmy z żółtymi napisami dla niewykszatłconych, prostych ludzi. Fajnych rzeczy
Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances.


A tutaj cytat z losowego filmiku z żółtymi napisami. A nie, zaraz. To tylko artykuł konstytucji najpotężniejszego kraju na świecie.
@salamander-kwarcowy a czyli karynko. Wiec karynko nie wypowiadaj sie na temat epidemii bo nie masz pojecia ani o mikrobiologii ani o medycynie. Twoja wiedza opiera sie na tym co przeczytasz w necie i grupkach fb. Wiec za kazdym razem jak komentujesz cos z nia zwiazanego wychodzisz na ignorantke. Ja akurat mam jakies 100x wieksze od Ciebie pojecie na ten temat bo skonczylem studia biologiczne i na codzien pracuje w labie i oznaczam
@salamander-kwarcowy poczytaj dziewczynko moje stare posty jak mi nie wiezysz. Juz sie klocilem pare razy z wykopowymi dzbanami ktorzy mysleli ze jak poczytaja w necie o apmlifikacji dna to mnie zagna. I zacznijmy od tego ze to Ty zaczelas mnie wyzywac nie ja Ciebie. Chyba ze faktycznie utozsamiasz sie z ta grupa.
@Anien - nie mam zadnych argumentow
-przyczepie sie do ortografii albo czepne sie o jakies slowko.

Stala akcja ( ͡° ͜ʖ ͡°) o to ze pisze na szyvko i nie uzywam polskich zbakow tez sie czepisz?
@why1sthat: Jest różnica między pisaniem bez polskich znaków, a #!$%@? takiego ortografa, że aż wstyd. Normalnie bym się nie czepnal, ale jest to wyjątkowo zabawne, biorąc pod uwagę twoje wywyższanie się ;) Bo właściwie sam nic ponad to nie miałeś do powiedzenia.

Zatem idź przeczytaj parę książek, potem możesz się chwalić swoim "wykształceniem" ;)
@deusvult_: akurat śmiertelność w sumie nie jest tak dużym problemem, jak szansa na hospitalizację. Ilość osób hospitalizowanych zajmuje następnie łóżka, osoby chore zarażają personel medyczny, co w konsekwencji prowadzi do załamania opieki medycznej, a potem może prowadzić do wzrostu śmiertelności.