Wpis z mikrobloga

Nie lubię spamować, ale dziś dostałem link, do profilu chłopaka, który ma trudności z poruszaniem się. Jeździ na wózku i wspomaga się balkonikiem. Wiele go na pewno w życiu złego spotkało, ale takie komentarze jak ten osłabiają wszystkich, a w szczególności chłopka. Każdy kto ma konto proszę o spam na tablicy pani Anety Krasnodębskiej - autorki bardzo przykrych komentarzy. Komentarz pod głównym zdjęciem: https://fotka.com/profil/Kuba9107 #fotkapl #patologiazewsi
GolfNiePotrafi - Nie lubię spamować, ale dziś dostałem link, do profilu chłopaka, któ...

źródło: comment_1603290555aZneqjef2YHSNBkaeMAhGs.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@GolfNiePotrafi: Chciałam napisać, że prędzej jakaś laska zainteresuje się tym chłopakiem niż jakiś niebieskipasek tą pięknością i nie chodzi mi już nawet o wygląd, ale jej charakter i kulturę osobistą. Jednak zobaczyłam ile spermiarzy do niej pisze i w sumie mi zabrakło słów
  • Odpowiedz
a wiesz co jest najlepsze? że na grindrze ten koleś by se funkcjonował normalnie i ruchał xd a wszystkie tęczowe paski jakieś przeciwne tym redpillom, ja nie wiem ¯(ツ)


@bialegomisa: Bo mina jeszcze lata zanim ludzie zaczna dostrzegac jakie NAPRAWDE sa kobiety i zrobi sie z nimi porzadek. Na zachodzie ten syf zaczal sie szybciej, a jeszcze nie zauwazyli, co najwyzej zaczeli chetniej spogladac na wschod
  • Odpowiedz