Wpis z mikrobloga

Nie lubię spamować, ale dziś dostałem link, do profilu chłopaka, który ma trudności z poruszaniem się. Jeździ na wózku i wspomaga się balkonikiem. Wiele go na pewno w życiu złego spotkało, ale takie komentarze jak ten osłabiają wszystkich, a w szczególności chłopka. Każdy kto ma konto proszę o spam na tablicy pani Anety Krasnodębskiej - autorki bardzo przykrych komentarzy. Komentarz pod głównym zdjęciem: https://fotka.com/profil/Kuba9107 #fotkapl #patologiazewsi
GolfNiePotrafi - Nie lubię spamować, ale dziś dostałem link, do profilu chłopaka, któ...

źródło: comment_1603290555aZneqjef2YHSNBkaeMAhGs.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@x82828: no i po co mnei denerwujesz xD zaraz udławię się budyniem xD ale tak serio to jest zadziwiające, bo nie odbieram osobą z nadwagą i otyłością prawa do szczęścia tylko nie rozumiem, że na nią spermiarze lecą, a znam blisko kilka normalnych ładnych kobiet i posucha u nich totalna .
  • Odpowiedz
no i po co mnei denerwujesz xD zaraz udławię się budyniem xD ale tak serio to jest zadziwiające, bo nie odbieram osobą z nadwagą i otyłością prawa do szczęścia tylko nie rozumiem, że na nią spermiarze lecą, a znam blisko kilka normalnych ładnych kobiet i posucha u nich totalna


@Zaczytanaa: niech założą fotkę / tindera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: to ten co poszedl na impreze patoznajomych jego patodziewczyny, dostal oklep a potem chcial sie zabic, rzucil sie na slup wysokiego napiecia i nawet to mu nie wyszlo bo spadl i teraz jego zycie ma sens, bo jest niepelnosprawny? XD o tym typie mowisz? XD
  • Odpowiedz
@GolfNiePotrafi:

Aneta, 34

Amsterdam

NIE SZUKAM TUTAJ JUŻ FACETA NA STAŁE.BO JUZ MAM UPATRZONA SWOJĄ OFIARĘ.

Na jej miejscu uważałbym na takie słowa. Możliwe, że chce go pożreć.
  • Odpowiedz