Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@L3gion: Mi tam kompa nie zastępuje. Za to tworzy niezdrowe uzależnienie. Za to konsola to porządna zabawa. A co do przegladania netu i filmów - Xiaomi z amoled, które to uciągnie z palcem w dupie, można kupić za ile, 1200zł? Ostatnio dziewczynie kupiłem używane Mi 9 Se (bo lubi małe telefony) za 800zł, wcześniej miała firmowe Galaxy S9 i co? I poza tym, że teraz ma czytnik linii papilarnych pod wyświetlaczem
@NoKappaSoldier73: To Ja polecam flagowca po paru latach:
Pixel 2 XL - aparat zmiata do dzisiaj większośc telefonów a reszta bebechów też super- 800zł a kosztował $949 w 2017
Konsola - Xbox one na black fridery + pady + dysk 1 Tb - 700zł nówka z amazon.de zamiast €499
Samochód mozna kupić nówke z salonu za 40 tysięcy albo kupić Passacika B5 za 4 tysiące oba działają, dojadą z A do
@Pantokrator: ototot dla mnie też smartfon to aparat + telefon bo lustrzanki nie ma się zawsze w spodniach.
Za zaoszczędzone pieniądze na wszystkim co mogę gdzieś sobie pojadę, coś zobaczę, czegoś spróbuję to chce mieć z tego pamiątkę dla siebie zrobioną telefonem z super aparatem.
@wytrzzeszcz: nie mam Samsunga, ale słyszałem o tej technologii na jednej z ich konferencji kilka lat temu. Co za różnica czy widziałem to w użyciu, skoro coś takiego istnieje, działa i w pewnym stopniu zastępuje komputer.
@wytrzzeszcz: ludzie często rezygnują z kompów na rzecz smartfonów
- kontakt z innymi messenger
- surfowanie po necie na telefonie bo to przeważnie nic ambitnego albo jakieś zakupy na allegro/aliexpress czy olx/vinted
- film na netflixie na tv
- gierka na konsoli
Ludzie idą na łatwizne zatem coraz mniej osób regularnie odpala kompa bo im telefon wystarcza