Wpis z mikrobloga

@Logan00: i ktos jeszcze wierzy ze to nie sa komunisci? Zapierolic panstwo a potem krasc od prywaciarzy.
Obojetnie czy to sa lozka owsiaka, rydzyka, mietka z pod sklepu czy kogokolwiek innego. SA PRYWATNE.
I wlasciciel moze sobie z nimi zrobic co chce (nawet zezlomowac) a komunistom wara od tego. Jak chca to niech kupia (o ile wlasciciel sprzeda)
@tygrysoffshorowy: A co to ma do lozek? Lozka zostaly kupione w konkretnym celu - i tak ich wlasciciel sobie zyczy ich wykorzystywanie. Przeciez szpital mogl odmowic i wtedy byloby spoko bo niemialby lozek. Fajna opcja.

Jeden grzyb co sobie sam nie powymyslasz. Ale spoko - zalozmy ze rzad moze okradac ludzi (i tak to robi). Od jutra twoje mieszkanie/dom ma zostac udostepnione na izolatorium bo rzad nie zapewnil odpowiedniej ilosci -
@gorzki99:

Nie jest to adekwatny przykład. Jeżeli chcesz się odnieść do mieszkania, to bardziej adekwatnym przykładem byłoby, gdybyś udostępnił swoje mieszkanie uchodźcom (nieodpłatnie, bo Owsiak nie pobiera pieniędzy od szpitali). Mieszkanie stoi puste. Przychodzi rząd i mówi, że Twoje mieszkanie ma nowe przeznaczenie - izolatorium. Możesz się nie zgodzić, ale jaki to ma sens, skoro mieszkanie i tak jest puste?

@Czachazdw:

Ale chyba wszyscy się zgadzamy, że #!$%@?ć obecny (nie)rząd,
Możesz się nie zgodzić, ale jaki to ma sens, skoro mieszkanie i tak jest puste?


@tygrysoffshorowy: bardzo prosty sens - w dalszym ciagu to MOJE mieszkanie i to JA decyduje co z nim zrobie a nie rzad. Moge nawet zdecydowac ze je zburze - co rzadowi do tego co robie z moja wlasnoscia? CO KOMUKOLWIEK do tego?

Jak rzad bardzo chce to moze to mieszkanie odemnie odkupic (o ile sprzedam) i
@gorzki99:

No dobrze, tylko widzisz, to nie było Twoje mieszkanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty założyłeś fundację "Ogromna Trupa Wsparcia Potrzebujących" i przekonałeś ludzi, żeby Ci wpłacali pieniądze, a te pójdą na potrzebujących. Za uzbieraną kwotę kupiłeś mieszkanie i udostępniasz je potrzebującym za sprawą tego rządu. Moralnie nie różnisz się dużo od tego okropnego rządu, decydując kto potrzebuje bardziej tego sprzętu i gdzie on ma stać.

I
Moralnie nie różnisz się dużo od tego okropnego rządu, decydując kto potrzebuje bardziej tego sprzętu i gdzie on ma stać.


@tygrysoffshorowy: No to inaczej. Zakladam fundacje "pomoc samotnym matka". Ludzie wplacaja pieniadze zeby pomagac samotnym matka po czym przychodzi rzad i stwierdza ze nie stac go na 500+ i kasa z mojej fundacji idzie na 500+. To jest w/g Ciebie normalne?

Z tego co wiem to WOSP co roku zbiera kase