Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mama chce, żebym zrezygnował ze studiów.
Dlaczego? Ponieważ na trzecim roku (przy okazji, jestem obecnie na pierwszym) na moim kierunku muszę obowiązkowo odbyć semestr mobilny - tj. wyjechać na Erasmusa albo inne rzeczy tego typu.

Ponieważ jestem jedynakiem, to już usłyszałem, że ona NIE wyraża na to zgody, i że mam zmienić kierunek. Ona nie zgadza się na to, żebym gdzieś sam pojechał, że tylko wydaje mi się, że jestem dorosły, a zachowuję się jak gówniarz, że ją opuszczam, że pewnie mam ją gdzieś, że tylko odrosłem od ziemi i już się buntuję, i tak dalej.

O_O

#studbaza #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8eb08a605297c54a62d2cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 68
OP: @Kerrigan: Żeby to była pierwsza czerwona flaga :/
@Pepege: @OneMaanArmy: Spokojnie. Chyba nie myślicie, że grzecznie posłucham? :P
@swiniakstatysta: Wiesz, co jest najgorsze w byciu jedynakiem, którego matka nie pracuje od mojego dzieciństwa? Miesiąc temu wyszedłem na PÓŁ GODZINY w okolicach 13 czy 14, i dostałem za to #!$%@?. xd...
@Fanatyk_Wedkarstwa: Po pierwsze, winszuję dobrego nicku.
Ta, to jest niezdrowa relacja. Bardzo, głównie z powodu
OP: @deryt: wypadałoby jednak trochę pieniędzy mieć najpierw :) teraz na pierwszym roku dziennie to ciężko ze znalezieniem pracy, więc tylko wspomagam się korepetycjami.
I tak, za samo wspomnienie o tym, że myślę o podjęciu pracy, są wybuchy wściekłości. Ale ważniejszy jest teraz punkt 1 ;) Na drugim roku planuję coś poszukać.

@vartan: Mama ma rok studiów, tata ma średnie niepełne

@Maly_Jasio: Dobry pomysł, już wysłałem emaila (
OP: @dwa_szopy: I żałuję, że się nie postawiłem.
@temokkor: Modelowanie i analiza danych. Coś pomiędzy informatyką a fizyką.

Och, tego jest... sporo. Masz trochę czasu? Wejdź na subreddita /r/helicopterparents i poczytaj niektóre tamtejsze historie. Jest podobnie.
I mówię, do niedawna sądziłem, że to jest normalne.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @Bellie: Ech...
chciałbym, marzę, żeby wyjechać na parę lat zagranicę (poza Erasmusem).
Ale jednocześnie nie mogę tego zrobić, bo niestety jestem jedynakiem, więc też nie mogę zostawić rodziców samemu. Poza mną nikogo nie mają...

@Jamniki2: No widzisz, mam mówić, że muszę się kłócić, jak chcę wyjść z domu do sklepu czy przygotować obiad? XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
CorkaToksycznejMaTki: Tez jestem jedynakiem. Jaki był cyrk i krzyk jak miałam pojechać na drugi koniec Polski na studia. I to do akademika! Tam tylko seks, ruchanie, alkohol i ćpanie!
I jak ja mogę rodziców zostawić! Jestem ich jedynym dzieckiem!

Pozdrawiam z tego miasta na drugim końcu Polski z własnego mieszkania, rodzice zostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak poważnie to nie pozwól sobie myśleć, że jesteś ich