Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mama chce, żebym zrezygnował ze studiów.
Dlaczego? Ponieważ na trzecim roku (przy okazji, jestem obecnie na pierwszym) na moim kierunku muszę obowiązkowo odbyć semestr mobilny - tj. wyjechać na Erasmusa albo inne rzeczy tego typu.

Ponieważ jestem jedynakiem, to już usłyszałem, że ona NIE wyraża na to zgody, i że mam zmienić kierunek. Ona nie zgadza się na to, żebym gdzieś sam pojechał, że tylko wydaje mi się, że jestem dorosły, a zachowuję się jak gówniarz, że ją opuszczam, że pewnie mam ją gdzieś, że tylko odrosłem od ziemi i już się buntuję, i tak dalej.

O_O

#studbaza #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f8eb08a605297c54a62d2cf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 68
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@AnonimoweMirkoWyznania: syndrom samotnej nadopiekuńczej madki. Im szybciej pojedziesz na tego Erasmusa tym mniej ty i mama będziecie się męczyć. Jeśli ty na studiach (lvl.ok.23!!!) Sam nie możesz wyjechać jak tysiące osób w twojej m wieku to , wybacz ale to z mamą jest coś nie tak. Oczywiście nie znamy historia, może mama ma leki, albo jest chora, to zmienia postać rzeczy.
Ale, im dłużej twoja mama myśli że zostaniesz w gnieździe