Wpis z mikrobloga

@apj_983: rozregulowana termoregulacja ciała - pregabalina zatrzymuje wodę w organizmie. czasem problemy żołądkowe (lepiej ją brać w czasie jedzenia).

@kamyczeq: z tym zapominaniem słów to już któryś raz czytam, ogólnie ja mam podobnie, ale myślałem, że to raczej wina mojego rozkojarzenia, ale może pregaba też swoje dokłada. wydaje się to dosyć niepokojące na dłuższą metę. branie benzo przez lata może powodować zespoły otępienne, może z pregabaliną jest podobnie?
@apj_983: okrutny wzrost apetytu i tycie. spowolnienie percepcji jakbym ciągle był na benzo.
jak w gre grałem sieciową to to bardzo było odczuwane, jakby do mózgu info co się dzieje z opóźnieniem docierało albo mózg to wolniej przetwarzał, zanim ogarnąłem co się dzieje już dawno było 'po akcji'.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Dobry_Ziemniak: też myślałam że to efekt mojego rozkojarzenia bo ogólnie mam kiepską pamięć i koncentrację (pewnie przez stres) a pregabalina uspokaja i jest super ale czuję się czasami naprawdę sfrustrowana, że nie mogę sobie przypomnieć prostych słów :/ zastanawiam się czy tak mi zostanie jak przestanę brać