Wpis z mikrobloga

@Darksed: przeczytaj sobie opinię z allegro zanim wydasz pieniądze

Mam 160cm wzrostu a rower jest dla mnie za mały (za niski). Nie można regulować siodełka do przodu i do tyłu, a dla mnie siodełko jest zbyt daleko odsunięte od kierownicy, przez co już po 15 min. kręcenia bolą mnie kolana (dużo jeżdżę na zwykłym rowerze i nic takiego się nie dzieje więc to ewidentnie wina roweru). Spodziewałabym się też większego
  • Odpowiedz
@saul: Za 400zł nie szukam wygody tylko żeby porobić 30minut cardio w trakcie odpisywania na maile xD Jedynym problemem jest to że ważę 120+ i nie chcę żeby siodełko mi dupę przebiło xD
  • Odpowiedz
@Darksed: ja mam zipro drifta i jest dość mały. Do wolnego cardio imo przy 110 się nada, ale jakbyś chciał na tym jakoś pędzić, to spadniesz z rowerka lol
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: no właśnie zbierałem się do zakupu jakiegoś droższego i porządnego sprzętu, ale jak patrzę że taki magnetyczny hop sport jest za 500zł to szkoda sobie głowę zawracać czymś droższym. Prędzej czy później umrzemy albo wrócimy na siłownie więc i tak będzie służył jako wieszak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darksed: ja na byle jaki jak usiądę i zacznę kręcić to modlę się żeby akurat pode mną nie pękł. Na szczęście nie są to moje rowerki więc nie interesuje mnie ich żywotność ( ͡° ͜ʖ ͡°) całe się trzęsą i skrzypią, a na siłowniach raczej nie mają za 500zł sprzętu :P
  • Odpowiedz