Wpis z mikrobloga

#przemyslenia
Podczas moich wirtualnych podróży po USA doszedłem do dziwnego i tajemniczego odkrycia, większość małych miasteczek i wiosek jest totalnie pusta! Żadnych ludzi ani przechodniów nawet przed domami czy sklepami, żadnych psów listonoszy, kurierów, nawet samochodów czy ludzi narowerach, żadnych maszyn na polach nic, nawet nie widać żeby ktoś kosił trawnik albo w wyglądał przez okno czy siedział na ganku przed domem,nie ma bawiących się dzieci, nawet radiowozu albo karetki! Często całymi kilometrami przemierzałem street view i nie natknąłem się na żywego człowieka pomimo że są to miasteczka gdzie jest np 30tys mieszkańców, a nie mówie tu o Nevadzie czy Arizonie ale np. Oklahoma albo Utah czy Waszyngton, wszędzie pełno domów, sklepów, placów zabaw itd. i żadnego człowieka w okolicy! Nie wiem o co tu chodzi , trochę mnie to przeraża! (_ )()||()
DziecizChoroszczy - #przemyslenia
Podczas moich wirtualnych podróży po USA doszedłem...

źródło: comment_1603073861PMuUi4jVfuEsGZhIMA8zI8.jpg

Pobierz
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzieci_z_Choroszczy jak kiedyś szedłem chodnikiem w LA (ale nie w Downtown czy nawet blisko centrum, bo tam jednak sporo pieszych jest), to mijający mnie kierowcy patrzyli jak ma wariata. Inna sprawa, że przeszedłem dwie przecznice i przez ponad pół godziny minąłem jedną osobę. I to chyba jakiś ćpun albo psychiczny był. Także kompletnie mnie nie zaskakuje to, że tak jest na prowincji :)
  • Odpowiedz
@Dzieci_z_Choroszczy W USA się nie chodzi na przykład jak biegasz to na siłowni lub w ładnym parku do którego jedziesz autem xD
Ogólnie samo posiadanie auta jest dość drogie szczególnie ubezpieczenie OC wynosi czasem miesięcznie tyle ile u nas rocznie na nową toyotę Yaris ze zniżkami.
Czyli ponad 100 dolarów miesięcznie w droższych stanach a to i tak może nie pokryć roszczeń w przypadku szkód osobowych. Ofiara spowodowanego wypadku może bez
  • Odpowiedz
Ogólnie samo posiadanie auta jest dość drogie szczególnie ubezpieczenie OC wynosi czasem miesięcznie tyle ile u nas rocznie na nową toyotę Yaris ze zniżkami.


@Pepe_Boomer: tylko tam silniki takie jak ma toyota to maja kosiarki. oni maja wielkie samochody- suvy itd
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka te 100 kilkanaście $ OC/mc zapłacisz za zwykłego suva typu europejskie/japońskie auto z silnikiem typu 2.0 i wiekiem około 10 lat ¯_(ツ)_/¯ nie za mustanga czy dużego trucka.
Już nie mówiąc o dużych kosztach serwisu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@burbon_z_pieczarek: ludzie budowali chaty za kredyty które były g---o warte i wynajmowali biednym ludziom, później wszystko jeblo i ponoć paręset tysięcy osób zostało bezdomnych. To było związane z kryzysem w 2007 czy tam 2008 roku, jestem laikiem i się mało znam na tym xD
  • Odpowiedz