Wpis z mikrobloga

1900 wykopów i płomień z powodu pobicia.

Jeszcze wczoraj cały Wykop wyśmiewa się z pobicia operatora TVP Gdańsk przez syna miliardera powiązanego z PO, bo ten pierwszy pracował w telewizji, której nie lubią.

I wy dziwicie się odpływowi użytkowników? Cały Mikroblog przejęty przez polityczną szurię z neuropa.RU, codziennie propaganda LGBT, chrystianofobia, ogólnie pojętą nienawiść do polskości, tag #antykapitalizm codziennie w gorących.

To ma przyciągnąć ludzi? Chyba jedynie degeneratów, których wymieniłem wyżej.

Normalni ludzie już nie chcą się z Wykopem utożsamiać.


#takaprawda #truestory #shitwykopsays #bekazpodludzi #patologiazewsi
Pobierz Kapitalista777 - 1900 wykopów i płomień z powodu pobicia.

Jeszcze wczoraj cały Wyk...
źródło: comment_1602963595Nf8GlrKd2MLuylOSQqdIz8.jpg
  • 14
Odnoszę wrażenie, że większy wpływ ma na to zasranie głównej przez rasistów i antysemitów, ale mogę się mylić. Przecież Wykop przez całe swoje istnienie był kojarzony jako gniazdo prawicowej młodzieży po prostu teraz jest to trochę bardziej wyrównane. Wytykanie wad kościoła katolickiego i Polski to nie jest chrystianofobia i nienawiść do polskości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kapitalista777:

Każda akcja wywołuje określoną reakcję. Dopóki żyjemy, to mamy emocje. Te emocje dały upust w Radomiu. To sytuacja, która nie powinna mieć miejsca, ale tez ich rozumiem – powiedziała Beata Mazurek (PiS) o zajściach podczas demonstracji KOD i Młodzieży Wszechpolskiej w sobotę w Radomiu.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2017-06-26/sytuacja-nie-powinna-miec-miejsca-ale-tez-ich-rozumiem-beata-mazurek-o-bojce-w-radomiu/
@Kapitalista777:

I wy dziwicie się odpływowi użytkowników?

No jak widzę główną i artykuły typu "SZOK!!! JAKAŚ CIOTA Z LGBT ZAATAKOWAŁA PATRIOTE" to też bym nawet nie klikał dalej xD

Cały Mikroblog przejęty przez polityczną szurię z neuropa.RU

Serio? Nie widziałem, powiedziałbym, że mikroblog jest wręcz wyrównany, trochę beki z twitterowych Julek, trochę beki z katoli modlących się do dziadziusia na chmurce, potem trochę beki z prawaków, z lewaków, trochę wszystkiego

codziennie
@Kapitalista777: Nie wiem może zmień obserwowane tagi. Ja jakoś tego lgbt codziennie nie widzę. Widzę za to dużo szkalowania papieża, dużo #!$%@? z katoli, może dlatego ze jest to kontent który cenie i śledzę. Z wiatrem. I #!$%@? pedalow, tylko pamiętaj o gumie, chyba ze proboszcza się cykasz.
@Nevak:
"xD nie zesraj sie"

Poziom Twoich wpisów jest po prostu słaby. Nie tworzysz nic oprócz syfu lub propagandy partyjnej. 50 gr za wpis?