Wpis z mikrobloga

@WaveCreator: @tomasz-terlecki: odpowiadam tylko na pytanie opa, nie ma najmniejszego sensu mnie atakować. Naturalnie, nie ma polityków idealnych, każdy miewa lepsze i gorsze pomysły, a w obecnej ochlokracji pozbawionej merytorycznej debaty publicznej pozostaje głosowanie na mniejsze zło. Elektorat każdej partii cierpi na ten problem, więc nie musi to oznaczać syndromu Sztokholmskiego, a jedynie realizację poczucia obowiązku obywatelskiego.
@MilionoweMultikonto: Gdyby było tak jak mówisz, to w momencie kiedy konfederacja się ośmiesza jej zwolennicy na wykopie także powinni to zauważyć i przyznać że robią z siebie debili, a zamiast tego widzimy wręcz religijny fanatyzm i bronienie każdej głupoty. Zupełnie tak jakby byli członkami kultu albo mieli za to płacone. Ja popieram Szymona Holowanie obecnie, ale jeśli ktoś mi pokaże jego wypowiedź z którą się nie zgadzam, to przyznam że się
@tomasz-terlecki: Ponieważ Konfederacja jest "mniejszym złem" spośród wszystkich partii. Nie świadczy to dobrze o Konfederacji, tylko świadczy to źle o całej reszcie polskiej sceny politycznej, skoro nawet szuryzmy Brauna czy Korwina są mimo wszystko lepsza alternatywą niż jakieś PiSy, Platformy czy inne Razemowe wynalazki, bardzo łase na nasze pieniądze....
Gdyby było tak jak mówisz,


@tomasz-terlecki: widocznie nie wyraziłem się zbyt precyzyjnie. Generalizujesz twierdząc że wszyscy ich zwolennicy się tak.zachowuja, a tak nie jest, zwykle w jednym temacie usłyszysz jednego, a w drugim kogoś innego i w ten sposób składasz sobie abstrakcyjny pogląd na statystycznego wyborcę, a to tak nie jest że suma wszystkiego co najgorsze tworzy średnią, wręcz.przeciwnie, skrajność, nie średnią

Co mogę więcej powiedzieć, niektórzy uważają że Hołownia ośmieszył
@MilionoweMultikonto: Wypowiadam się po tym co widzę, a kiedy konfederacja się ośmiesza to widzę, jak czołowi jej zwolennicy tutaj urządzają pokaz akrobacji. To oni się wypowiadają, oni są plusowani, po kim mam oceniać? Po osobach które siedzą lurkują tylko i nic nie wiadomo co myślą?