Wpis z mikrobloga

@iMarek22 dobrze, że kurier a nie poczta polska bo byś dostał tylko awizo.
A tak na serio to robiłem siłownię w zeszłym roku. Jedną partię na wózek złapał i nie było problemu, za drugim razem kurier zadzwonił i poprosił żebym zabrał z samochodu bo nie daje rady podnieść - 50 kg było.
@DoloremIpsum @iMarek22 na jednym liscie przewozowym moze wniesc max cos ok. 33kg. Nawet jesli paczki będą podzielone. Max do wniesienia to 50kg na kilku listach przewozowych. Wiem z wlasnego doswiadczenia bo zamawialem 80 kilo i też się śmiałem jak da rade, a tu taki zonk :p jedynie jest opcja ze za dodatkowa opłata, ale wtedy kurier cos okolo 50 zl kosztuje
no ja jestem ciekawy jak Pan kurier mi wniesie 93kg zestaw obciazenia na 3 pietro XDDD


@iMarek22: Schodzisz, uśmiechasz się do pana kuriera i pytasz się, czy nie pomógłby ci z wniesieniem - tutaj wciskasz mu bankocik na piwo.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeszcze przed pierwszym lockdownem taka chuda babeczka mi przywiozła 30 kg obciążenia i powiedziała mi w twarz, że #!$%@? jestem bo kurierem płytek się nie zamawia xD


@Mazowia: Baby w kurierce, znam ten bol. Na moim rejonie byla taka co wiecznie prosila o pomoc, bo cienszko Na szczescie po miesiacu sie zwinela, chyba poszlo pare donosow, bo sam ja jak widzialem to #!$%@? pod nosem xD
Większość parceli ma limit 20 albo 25kg, wszystko powyżej to już zazwyczaj paletowe i specjalne dostawy.


@geuze: Blad, bro. DPD ma 30 kg, DHL 31.5, a UPS to w ogole 50 xD Trust me, pracuje w magazynie wysylkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@geuze: Wiadomo, trzeba sobie pomagac i byc czlowiekiem, bo krawaciarze za biurkiem by nas zajechali jak konie. 70 kg xD No to teraz mnie dobiles calkiem. Co oni mysla ze Pudzianowskie robia po magazynach czy co
@iMarek22: @DoloremIpsum: Mi ostatnio 30 kg karmy kurier nie chciał wnieść na 3 piętro bo powiedział, że nie podniesie tego xD Schodzę do niego na dół
- dobra, to ja to sobie sam wniosę, dziękuję
- na pewno, nie pomóc panu?

Ale wyglądał jak cień człowieka to się mu nie dziwię w sumie, że go 30 kg przerażało.