Wpis z mikrobloga

2016: usunięcie jacka
2018: usunięcie przejściówki na Jacka z pudelka
2019: Pierwszy i jedyny raz w historii iPhone miał tylko w modelu pro szybka ładowarkę w zestawie
2020: Usniecie słuchawek i zasilacza z pudeka

#apple powoli lecz skutecznie skubie ludzi od paru lat...
#iphone
  • 111
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KingOfTheWiadro:

Każdy ma już co najmniej jedną ładowarkę w domu

Ale kto ma ładowarkę którą ma od strony kostki USB-C? Albo kabel lightening na stałe?
Wyrzucenie ładowarki - spoko
Nie przejście na USB-C w urządzeniu - oni chyba są #!$%@?ęci (szczególnie, że Macbooki i iPady ładuje się po USB-C
  • Odpowiedz
Jesteście ruchani, gratuluję!


@rmk93: I jeszcze się z tego cieszą bo przecież każdy w domu ma co najmniej kilka ładowarek do najnowszego iPhona xD
  • Odpowiedz
@dwiesciedziewiecdziesiatpiec: korzystam z maca, jajofona, aw i czekam aż w cortlandzie pojawi się ipad 8, ale fanbojem nie jestem. Macos jako main jest ciężki, chyba ze masz 30 lat i już nie grasz w gierki. Ja mam go jako drugi i jak windowsa na PC odpalam codziennie to zdaza się ze mac leży z 3 dni nieodpalony. Sprzęt super, ale trzeba umieć i mieć jak go wykorzystać.
Wracając do tematu, ładowarka
  • Odpowiedz
@Herato:

2020: Usniecie słuchawek i zasilacza z pudeka


Słuchawek, to już Xiaomi nie dawało w Redmi Note 7, więc żadna nowość.

Szczerze pisząc mam to w pompie, bo i tak nie korzystałem ze słuchawek, które dodawały do zestawu LG, Samsung czy Apple. Zawsze były badziewne. Moim zdaniem lepiej wyłożyć trochę więcej na coś od: Sony, Bose, Sennheiser czy Philipsa.
  • Odpowiedz
@Herato: już współczuję pracownikom sieci komórkowych, do których klienci będą przyłazić z ryjem, że nie dostali ładowarki. A potem jeszcze większa awantura jak się okaże, że to wcale nie pomyłka i trzeba dokupić xD
  • Odpowiedz
@KingOfTheWiadro: A co w przypadku nowych osób korzystających z jabłka po raz pierwszy? Nie dosc ze wywalić 4200na telefon to jeszcze +-250zl na sprzęt, no słabo imo


@FPmaster: jedno pytanie - oni zabrali z pudełka tylko ładowarkę czy też kabelek? Bo ładowarka to faktycznie psu na budę, wszędzie masz złącza USB i ładowarki od różnego badziewia. Ale kabelek to już inna bajka...
  • Odpowiedz
@enron: Chyba kabel dodali lightning > usb c. Wiec wiekszosc osob i tak bude bedzie musialo dokupic bo malo kto ma bude na usb c


@shichibukaii: no to faktycznie niezbyt sympatycznie. Gdyby był z przejściówką A->C to inna bajka. Ja np. nie mam w domu ani jednego gniazda USB-C... Owszem, mam ładowarkę indukcyjną ale głupio by było tylko na tym polegać.

A inna sprawa, że myślałem że w końcu się
  • Odpowiedz