Wpis z mikrobloga

2016: usunięcie jacka
2018: usunięcie przejściówki na Jacka z pudelka
2019: Pierwszy i jedyny raz w historii iPhone miał tylko w modelu pro szybka ładowarkę w zestawie
2020: Usniecie słuchawek i zasilacza z pudeka

#apple powoli lecz skutecznie skubie ludzi od paru lat...
#iphone
  • 111
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluchaj_synek: usunięcie to jeszcze #!$%@?, samsung na swoim exynosie nie ma DAC-a co się równa temu, że musisz kupić specjalną przejściówkę z konwerterem sygnału cyfrowego na analogowy
  • Odpowiedz
@ThaFog: No ja ubolewam ogólnie nad brakiem złącza jack normalnego bez przejściówek bo kto normalny nosi przejściówkę przy sobie zawsze jeśli nie zamierzasz brać słuchawek. A na przykład w garażu mam głośniki takie komputerowe i czasem sobie puszczałem muzykę, albo w samochodzie czasem u znajomego mówił abym swoją muzę puścił przez kabelek bo jego mu się znudziła a mamy podobny gust.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluchaj_synek: no ja to samo, powiedziałem sobie kiedyś nawet, że nie wezmę telefonu bez jacka, ale niestety nie przegrałem tą walkę. Ale jeśli kolejne telefony będą miały jacka, to będę brał je pod uwagę
  • Odpowiedz
@ThaFog: To samo mówiłem, ale poprzedni iPhone niestety już słabo z baterią miał. Potrafił mi się rozładować po 10h. Również kiedyś upierałem się, że nie wrócę do iOS bo nawet plików przez BT wysłać nie można, jednak przemyślałem i miałem dosyć lagów Androida, albo komunikatów w stylu „aplikacja xxx została nieoczekiwanie zamknięta” mimo wolnego ramu. W iPhone mam przynajmniej spokój z takimi niedoróbkami, no i wiem że dane są bezpieczne a
  • Odpowiedz
@ThaFog: Są nowe telefony z jackiem, nie wszyscy producenci zrezygnowali z tego co kojarzę. Jednak Samsung i inne najbardziej popularne marki niestety poszły w ślad Apple i nie robią już tego złącza. :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluchaj_synek: jeszcze do niedawna miałem lg v30 z jackiem i elegancko było. Sam nie wiem w sumie czemu note'a 10 wziąłem, chyba na samym końcu jak już byłem zdecydowany ogarnąłem, że jednak tylko Note 10 Lite ma XD . Mam nadzieję, że nie pójdą wszyscy w te ślady, albo chociaż poczekają na wyparcie jacka z sprzętów audio zanim wywalą jacka
  • Odpowiedz
@ThaFog: Podobno V30 ma jakość dźwięku na wysokim poziomie, prawda to?
No ja rozważałem Note 10, ale te zaokrąglone ekrany Samsunga już w S9 mnie zraziły. S10 jeszcze gorszy, teraz tylko iPhone wchodzi w grę bo zraziłem się do Androida i nawróciłem do iOS bo po prostu działa i nie denerwuje mnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluchaj_synek: tak, to prawda. Trzeba było to włączyć, ale jakość nie do porównania z innymi telefonami.

Ja na iOS raczej długo nie przejdę, wystarczy mi na razie macOS w pracy, który mnie #!$%@? (,) ale z zaokrąglonym ekranem się zgodzę
  • Odpowiedz