Wpis z mikrobloga

2016: usunięcie jacka
2018: usunięcie przejściówki na Jacka z pudelka
2019: Pierwszy i jedyny raz w historii iPhone miał tylko w modelu pro szybka ładowarkę w zestawie
2020: Usniecie słuchawek i zasilacza z pudeka

#apple powoli lecz skutecznie skubie ludzi od paru lat...
#iphone
  • 111
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThaFog: Chciałem go kupić, ale mi design nie leżał zupełnie. No i zraziłem się do LG dwa razy. Raz tylko byłem zadowolony z modelu G3.

Wiesz co? macOS nie trawie tak samo, jest delikatnie mówiąc #!$%@?. Za to iOS jest dla mnie idealny, mógłby tylko mieć więcej możliwości personalizacji interfejsu. Nie ma tak dużej różnicy pomiędzy Androidem a iOS jak pomiędzy Windows a macOS. To trochę co innego, no ale
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sluchaj_synek: no ja tak samo się zraziłem do sony, ale Ci to juź kompletnie w miejscu stanęli :D

Może obczaję w sumie iOS za kilka lat. Co do Androida, to nie miałem z nim żadnych dziwnych problemów, czy takich jakie opisują ludzie go szkalujący, także korzystam bo mi po prostu wygodniej i nie czuję przez to potrzeby uczenia się nowego systemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ThaFog: Oo ja też, jeszcze Xperie Z, Z1 uwielbiałem ale następne to porażka...

Nie namawiam, bo to zupełnie mija się z celem. Każdy musi sam się przekonać próbując a nie słuchając opinii. Gdybym ja słuchał opinii i na ich podstawie wybierał system to bym chyba używał Nokii z Symbianem, albo jakiegoś Xiaomi. Wszyscy te Xiaomi wychwalają jakby były idealne zupełnie a jak widzę te tandety to już wolałbym sobie kupić
  • Odpowiedz
@sluchaj_synek: Ta, ja skończyłem swoją przygodę na Z3.

Nie znam się na telefonach Xiaomi, znajoma miała kilka i ostatni coś się Jej #!$%@?ł, poprzednie zawsze wychwalała. Ale rozumiem wychwalanie, jak się okazało, że może istnieć porządny telefon za połowę ceny dzisiejszego smartfona
  • Odpowiedz
@ThaFog: Jeśli nie wymagasz ładnej obudowy z dobrych materiałów, dobrej jakości wyświetlacza, tego aby się telefon nie grzał podczas na przykład grania to Xiaomi idealne. Jeśli wymagasz czegokolwiek z wymienionych to odpada bo to jednak tanie urządzenia i na czymś muszą obciąć.
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze a skąd wiesz, ze to jest lub nie jest uwzględnione w cenie?
Ładowarka do iPhone kosztuje ok 100zl ale koszt jej wyprodukowania to ok 5/10zl. Chcesz aby smartfon kosztował 3694 zamiast 3699? xD
  • Odpowiedz
@ThaFog: No ostatnio się poprawili faktycznie, jednak interfejs i ogólnie nakładka systemowa mi nie leży. Niby kopiują iOS a jednak wolę ten drugi. Samsungi mają ładne nakładki, do tego działają sprawnie i są funkcjonalne bardzo.
  • Odpowiedz