Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio ciągle śni mi się gość, w którym byłam głupio zakochana. Nie mamy kontaktu od wielu miesięcy z wyjątkiem niedawno wymienionych wiadomości. Wygarnęłam co tam sobie chciałam i naprawdę staram się o tym nie myśleć i mi to wychodzi, więc skąd te sny? Wcześniej takich nie miałam. Strasznie to nieprzyjemne i nie wiem co z tym zrobić. Ktoś z was miał może taki problem i sobie z nim jakoś poradził? #kiciochpyta #sny #gorzkiezale #rozstanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f84a69e605297c54a62bfe8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MagicznySeba: Ale odnośnie czego mam się upewniać? To skończona sprawa od wielu miesięcy...

Nie wiem, co to znaczy być glupio zakochanym? Bylas w nim zakochana czy byliście w związku?

No jasne, jasne. Każdy kto ma podobną historię jak to przeczyta to będzie się łudził, że to o nim xd
  • Odpowiedz
CzarnyWładca: Widzisz z chęcią bym sie zamienił, bo tobie sie tylko śni, a mnie sie wszystko kojarzy z jedny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widocznie mózg płata takie figle, bo mimo wszystko wie najlepiej co dla nas dobre, a my kierujemy sie np. różnymi normami społeczno kulturalnymi a przez które to nie żyjemy w harmonii z samym sobą... bo tak trochę słabo brnać wiedzac ze np. rozwali sie
  • Odpowiedz
PolnaKreatura: Pytanie do OPki czy znalazła ODP?
Bo chyba zaczynam mieć podobnie, byłem zakochany przez rok w pewnej dziewczynie, gdzie myślałem o niej codziennie (można powiedzieć obcesyjnie) i nie przysnila mi się przez ten czas ani razu, natomias gdy pomyślałem ze jednak nic z tego nie będzie, od razu przysnila mi się dzis w nocy...

Zaakceptował: LeVentLeCri

  • Odpowiedz