Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio ciągle śni mi się gość, w którym byłam głupio zakochana. Nie mamy kontaktu od wielu miesięcy z wyjątkiem niedawno wymienionych wiadomości. Wygarnęłam co tam sobie chciałam i naprawdę staram się o tym nie myśleć i mi to wychodzi, więc skąd te sny? Wcześniej takich nie miałam. Strasznie to nieprzyjemne i nie wiem co z tym zrobić. Ktoś z was miał może taki problem i sobie z nim jakoś poradził? #kiciochpyta #sny #gorzkiezale #rozstanie #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f84a69e605297c54a62bfe8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 31
  • Odpowiedz
IskrzacyKondon: tekst pochylonyTak myślę, a nawet jak tęskni to to niczego nie zmienia

To bez znaczenia. Chcę przestać mieć te sny i tyletekst pochylony

To chyba musisz zakochać się w innym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo chyba nie dokonca jest ci tak obojętny, zlosc to tez uczucie, niefajne ale zawsze jakies

Zaakceptował: Precypitat
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro tak Ci się śni, to znaczy że reprezentuje Twojego animusa - wewnątrzpsychiczny obraz mężcznyzny. Nie ma co tłumić formy, w jakiej jawi się jego obraz w Twojej psychice, a skupić sie na przekazie, który w tej formie niesie Ci wiadomość. Jeżeli prawidłowo tę wiadomość zasymilujesz, strumień nieświadomości skoncentruje się w snach na czymś innym.
  • Odpowiedz