Wpis z mikrobloga

Tak prezentuje się Bezi po wybiciu każdego stwora w pierwszym rozdziale. xD
Zrobione wszystkie zadania,
Wybicie obozu orków (zostawiłem tylko szamanów),
Nie wykorzystywałem bugów związanych z magiem szkieleta (ten z wieży mgieł),
Nie wykorzystywałem bugów z wyciągniętą bronią, by dostać się do siedziby Gomeza (Po zostaniu szkodnikiem nie można tam wejść),
Nie biłem NPC(tylko pobiłem tę trójkę, co są obok starego obozu no i zabiłem Bullita dla zasady xD)


Teraz idę do obozu na bagnie, by rozpocząć drugi rozdział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic #gry #chwalesie
Reevhar - Tak prezentuje się Bezi po wybiciu każdego stwora w pierwszym rozdziale. xD...

źródło: comment_16024886135H6uhp1FRdaQjLWTTboNlt.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@WykresFunkcji Wszystkim jest łatwo, nie stwierdze czy łatwiej jest magiem czy jednoroczną na przykład, bo umiem zrobić tak że każdym buildem jest łatwo.
  • Odpowiedz
@Reevhar: przynajmniej w nowym obozie, nie będziesz miał z tego żadnych konsekwencji. Szkodników można lać i nikt się nie przyczepi, oni sami nie będą źli na ciebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Puszczykk: To znaczy jestem posłańcem, list zaniosłem, ale nie mogę wejść tam gdzie siedzi Gomez, a fajny naszyjnik tam jest xD

Strażnicy cały czas zatrzymują
  • Odpowiedz
@Ibadi: Nie wiem, ja tam grałem zawsze zgodnie z duchem gry, tzn nie wybijałem ludzi na ulicach itd. Dla mnie takie chodzenie i zabijanie każdej postaci to trochę psucie gry, bo w końcu nie o to twórcom chodziło. No ale każdy gra jak mu pasuje
  • Odpowiedz