Wpis z mikrobloga

Tak prezentuje się Bezi po wybiciu każdego stwora w pierwszym rozdziale. xD
Zrobione wszystkie zadania,
Wybicie obozu orków (zostawiłem tylko szamanów),
Nie wykorzystywałem bugów związanych z magiem szkieleta (ten z wieży mgieł),
Nie wykorzystywałem bugów z wyciągniętą bronią, by dostać się do siedziby Gomeza (Po zostaniu szkodnikiem nie można tam wejść),
Nie biłem NPC(tylko pobiłem tę trójkę, co są obok starego obozu no i zabiłem Bullita dla zasady xD)


Teraz idę do obozu na bagnie, by rozpocząć drugi rozdział ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gothic #gry #chwalesie
Reevhar - Tak prezentuje się Bezi po wybiciu każdego stwora w pierwszym rozdziale. xD...

źródło: comment_16024886135H6uhp1FRdaQjLWTTboNlt.jpg

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Reevhar Nieźle. Ja nigdy nie maxowałem w g1. Za to w g2 jest jak najbardziej bo tam zawsze brakuje PN no i wbicie 20lvla w I rozdziale fajna sprawa, tak w g1 jest na tyle łatwo że po #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 1
@Reevhar no wiem, w g2 przecież tez nie trzeba, ale dla zabawy lubie wbijać około 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko w g1 jakoś nie czuje frajdy i potrzeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Reevhar: idziesz do Lee, bez problemu możesz zostać najmusem w 1 rozdziale, co daje najlepszy pancerz dostępny w 1 rozdziale. Gratki wyniku :-D gadałeś z horacym po osiągnięciu 100 siły bazowej?
  • Odpowiedz
@Fitoplankton: Właśnie chciałem przycebulić punkty umiejętności i jak wbiłem 100 siły to poszedłem do niego. Okazało się, że ten nie może mnie nauczyć więcej niż 100. Więc musiałem wczytać, nauczyć się do 95 siły i wtedy z nim pogadać xD
Teraz mam 108, bo mam pierścień +5 i miksturka siły +3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@WykresFunkcji ale ściema. Ladujesz do 34 w zreke używasz bonusy i w 1 rozdziale na luzie masz na rapier. Potem z bonusów w 2 dojedziesz na luzie do 60 zreki i zakładasz miecz mistrzowski z umiejętnością miecz na 50 +10 bonusu kosz wszystko w pierwszych rozdziałach dopóki nie masz dobrych run ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@Reevhar: Najtrudniej to w G2NK grać magiem hybrydą nastawionym na zręczność ( ͡° ͜ʖ ͡°)

łatwo, zręczność z bonusów i da sie 99% npc okraść w tym Miltena w 2 rozdziale w którym ma miks +5 many (80 zręczności trzeba)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: nigdy w G2NK nie bawiłem się w złodziejkę xD
Robiłem tylko tyle na ile pozwalały mi stałe mikstury i tablice
  • Odpowiedz
  • 3
@WykresFunkcji to prawda. Ale czystym, że względu na mega #!$%@? początkowe ataki i prawie zero mamy. Chociaż z magiczna różdżka dasz radę wyczyścić większość mapy to trzeba #!$%@?ć się z tym niemiłosiernie
  • Odpowiedz