Wpis z mikrobloga

Główna to ściek odc. 2137

- tendencyjny tytuł sugerujący na wstępie co czytający ma myśleć ✔

- źródło to gówno stronka z prawackim bełkotem ✔

- ponad 2000 wykopów, płomień na głównej ✔

- liczba głąbów, które przeczytały znalezisko i spróbowały je zweryfikować: 0 ✔

- homofobiczne i agresywne wysrywy w komentarzach ✔

- znalezisko okazuje się manipulacją ✔

- wrzucone przez zielonkę z kontem od tygodnia ✔

Ponad 2000 głąbów wykopało znalezisko w którym "organizacja sportowców" sprzeciwia się używaniu flag LGBT w sporcie. Brzmi jak poważny głos sprzeciwu, nie?

A jakie są fakty?

Posłużę się komentarzem @alonso117

Na stornie Let All Play zero nazwisk członków organizacji, same biuletyny. Nikt się pod tym swoim nazwiskiem nie podpisuje. Na twitterze mają 36 obserwujących(ostatni tweet rok temu) xD W kontakcie dla prasy jest wymieniona jedna osoba, Jennifer S. Bryson - dyrektor ds. Operacji i rozwoju w Centrum Islamu i Wolności Religijnej.


Powiedzcie mi #4konserwy zdarza Wam się czasem sprawdzić co wykopujecie?

#neuropa #bekazprawakow #konfederacja #lgbt
Pobierz
źródło: comment_1602481782v8DK78JZSW8y13lawsNq33.jpg
  • 50
@GordonL: jak zwykle w punkt, dziwi mnie tylko to że tak was bulwersuje tvp który "szczuje na innych Polaków"
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
główna to ściek ponieważ nie podobają mi się prawackie treści


@kksu: Jeśli tylko tyle wyczytałes z mojego posta, toś dzban.

Wcale nie chodzi o manipulacje i ponad 2000 głąbów (w tym 20 zielonek na początek) wykopało to znalezisko, które nie ma nic wspólnego z prawdą.

Nie ma tam nawet jednego sportowca, który podpisałby się pod tym swoim nazwiskiem, a sama organizacja to firma krzak i istnieje chyba tylko po to żeby
@jajko_na_twardo: Ależ skąd, ja się z tego bardzo cieszę xD. Ja chcę jeszcze więcej takich informacji. Śmiało, dawaj. Prosty sposób do ośmieszania przeciwników i ich idei - sami z siebie deklarują się jako idioci. Im więcej szurskich stronek od żółtych napisów, tym więcej społeczeństwo zepchnie ich do kompletnego marginesu społecznego. Tam, gdzie ich miejsce. No, a przy okazji moderacja zrobi czystki tych debili i z wykopu będzie się milej korzystało.