Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że konfederatów


@Nieprzyjazny_Ziemniak: nie jestem konfederatem, a także jestem ateistą. Zesrałeś się?

Już jedna typiara z lewicy się ostatnio popisała, więc daruj te swoje wysrywy. Wpis dotyczy czego innego, ale nie! Musiałeś wyzwać mnie i jeszcze pisać coś o konfederacji jak wpis kompletnie nic o nich nie mówi ¯\_(ツ)_/¯

https://www.wykop.pl/wpis/52644159/juz-sie-komuszka-zesrala-w-spodnie-i-usunela-symbo/
@Ordo_Publius: wpis mówi o czymś innym, ty nadal o czymś innym, dodatkowo twierdzisz, że profil Kondominium nie jest lewicowy.

Może jeszcze napisz, ze ,,Żelazna Logika" albo jakaś ,,Prażona cebula" to nie jakieś prawicowe ścieki......
@Ordo_Publius: Poszerzać opis? Czyli mam rozumieć, że szeroko rozumiana lewica nie walczy o równość czy tolerancję?

Jest mi smutno, że nie potrafisz zrozumieć tak prostego wpisu jak mój, oraz negujesz prawdę robiąc dodatkowo fikołki jak jakieś szury z konfederacji. Jak nie jeden zaczyna wyzywać od konfederatów i wplątuje w rozmowę ich polityków, to drugi pisze o świeceniu dupskiem, brak słów na was.
@Ordo_Publius: to raczej ty masz problem, bo uważasz że z osoby, która zrobiła nagą sesję można się smiać tylko dlatego bo jest katolikiem.
Bravo, fikołek intelektualny na poziomie szurów z konfederacji jak już pisałem.
Tak, ale możesz się śmiać z kogoś tylko dlatego, że jest lewakiem. Idealny fikołek.


@Ordo_Publius: nie dlatego, że jest ,,lewakiem" tylko dlatego, że wypisuje głupoty. Już się nie pogrążaj więcej.

Obojętnie która strona napisze głupotę, to trzeba to krytykować. Ty nic innego nie robisz, tylko bronisz takie prostackie zachowanie i robisz fikołki tylko dlatego, bo jak się domyślam sam masz lewicowe poglądy.