Wpis z mikrobloga

@shaunblack: @gierary_hir: na całym świecie widzę takich idiotów. Corona odebrała mi resztki iluzji. Szokuje mnie ilość baranów. Idioci wyglądają tak normalnie , szkoły lub czasem i studia skończyli, mają często fajną pracę, człowiek ich zna od lat- a teraz ...
@Hohaj mój były nauczyciel 20 lat temu był szanowaną personą w szkole. Teraz wszędzie wkleja filmiki o plandemi. Czasami mam wrażenie że świat poszedł tak szybko do przodu że starsi ludzie juz nie wyrabiają i lepiej im wierzyć w proste teorie spiskowe.
@gierary_hir: Coś w tym jest - mam podobne przypadki wśród znajomych. Sam jestem nauczycielem (tak jak i moja żona) i niestety mam wrażenie, że właśnie wśród nauczycieli odsetek idiotów jest bardzo wysoki. Tak było już przed pandemią. Wiara w kryształki, homeopatię i tym podobne. Przynajmniej tak jest tu w Niemczech.
@shaunblack: i? Może chaotycznie napisal i brakuje merytoryki ale z grubsza ma rację.
Na świecie wielu lekarzy protestuje przeciwko reżimowi niewspółmiernemu do zagrożenia, jakie wynika z covida. Zresztą SAME działania rządu, sanepidów i personelu medycznego przeciwko covidowi są dla naszego zdrowia większym zagrożeniem niż nieszczęsny koronawirus.