Wpis z mikrobloga

w sumie z tego wynika, że zgwałciłem swoją matkę, bo mój p---s był w niej i to bardzo długo i głęboko


@konskie-dymanko: w sumie to raczej na odwrót. To było z jej woli, a Ty zostałeś do tego zmuszony. Podobnie z obrazkiem. To dziecko zostało bez pytania o jego wolę umieszczone w macicy.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Tylko mnie bawi, że feministki nie potrafią pomyśleć nad argumentem przez dwie minuty?

Tyle wystarczy, żeby wykminić, że jeżeli już faktycznie próbujemy ustalić, czy płód jest intruzem w ciele kobiety, to musimy zauważyć, z czyjej woli się w nim znalazł.

Otóż płód znajduje się w ciele kobiety z jej własnej woli, we wszystkich przypadkach poza gwałtem. W przypadku gwałtu natomiast można powiedzieć, że znajduje się w ciele kobiety z woli
  • Odpowiedz
widze, że wykopki nie czaja nawiazania do turning point usa i traktuja argumenty z obrazka super poważnie XDDDD


@6c6f67696e: najbardziej mnie bawi wchodzenie w polemikę z obrazkiem który jest wyraźnie dla beki xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@lab_rat:

Otóż płód znajduje się w ciele kobiety z jej własnej woli, we wszystkich przypadkach poza gwałtem. W przypadku gwałtu natomiast można powiedzieć, że znajduje się w ciele kobiety z woli gwałciciela.


Paląc fajki nie chcę raka płuc, a mam większe prawdopodobieństwo dostania go. Posiedź nad argumentami dłużej niż dwie minuty.
  • Odpowiedz