Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Rozumiem, że z wybiciem/stłuczeniem/złamaniem palca nie jechać niepotrzebnie na sor, jeżeli jutro o 17:30 mam ortopedę? Boli, ale da się znieść, na początku mogłem ruszać, ale teraz przez obrzęk ciężko.
Wpadłem na longboardzie na luźny bruk i okazało się, że pod jednym była mała dziura , nie dało się zauważyć
:(

#lekarz #zdrowie #ortopedia #pytanie #medycyna #zalesie
Marekexp - Rozumiem, że z wybiciem/stłuczeniem/złamaniem palca nie jechać niepotrzebn...

źródło: comment_1602185202mGd3HBBzLqp7C1ea31cPPT.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@r4do5: @programista4k: @Salomonthekrol: @cezeterson: @Pangia: @czarnapietruszka: @konskie-dymanko: @xewep10:
Moja prywatna opieka zdrowotna nie potrafi ogarnąć mi szybko ani zdjęcia, ani ortopedy, więc musiałem jednak udać się dzisiaj na sor. Nie było źle, łącznie zajęło 2.5h. Złamany paliczek bliższy małego palca :/. Zdjęcia rtg nie mam jeszcze. Szkoda, że do szyny wsadzili mi jeszcze dwa sprawne palce :(
Marekexp - @r4do5: @programista4k: @Salomonthekrol: @cezeterson: @Pangia: @czarnapiet...

źródło: comment_1602338153PJLK0dVxwfgdoj6fpmeQDA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Marekexp: ech... zagoi sie koliego


@programista4k: zagoi zagoi :D. Nie bolałoby mnie to tak, gdybym miał wszystkie palce na zewnątrz, bo pracuję na komputerze, a nie chcę L4 brać :/.
Nie znam się za bardzo, ale czy są jakieś inne, mniej uciążliwe usztywnienia, niż taka szyna gipsowa? Wie ktoś może?
  • Odpowiedz