Wpis z mikrobloga

Ktoś pracuje/pracował jako kurier w FedEx (polska). Dostałem propozycję pracy, zaoferowali umowę o pracę i wynagrodzenie 3800-4000 na rękę przy stałych 45-60 stopów + jakieś odbiory od firm. Chętnie poczytam opinie pracowników, nie klientów. Miłego ;)
#kurier #praca #fedex #krakow
  • 14
@kone: nie wiem w jakim kontekście to piszesz, ale dla jednych wystarczająco, aby przeżyć, a dla drugich zbyt mało. Odpowiadając na Twoje pytanie - tak, przynajmniej na start. Znam ludzi, którzy jako kurierzy zarabiają po 4.5k
@kone: Też tak uważam. To zależy jeszcze jak bardzo będziesz obciążony czasowo, fizycznie i psychicznie... stąd moje pytanie tutaj, a nóż ktoś miał lub ma doświadczenia z tą firmą ;)
@Dezajer: pracowałem w miejscu, gdzie kurierzy przyjeżdżali przynajmniej raz dziennie, wiec zawsze jakieś śmieszki, ale tez trochę pogadaliśmy. Przez kilka lat w FedEx kilku kurierów sie przewinęło, w ups czy dhl ciagle ci sami. To zależy czy chce Ci się pracowac i jaki rejon dostaniesz. Oststni kolezka z FedEx mówił jak jest - robić musisz wszędzie, a tu miał siano zawsze na czas i finansowo wychodził ok.