Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: Widać. Choć typ gada z sensem to:
Typ w wieku 35+ chodzi ubrany na czarno, odnosi się trochę subklutura metalową, ma aparycję i image nastolatki z problemami psychicznymi.
Dadatkowo ma córkę która na insta tez wstawia zdjęcia jakby miala conajmniej małe problemy emocjonalne, praktycznie wywala cycki przed obiektywem i on jako ojciec się godzi i nic dziwnego w tym nie widzi xD

Wolność wolnością, ale nie wiem co w jego glowie siedzi, czasami wygląda jak czlowiek faktycznie potrzynujący pomocy specjalisty. Przez co przeszedł w życiu? Nie wiem. Ale jeśli było pelne cierpenia to nie lepiej aby urodził się po prostu w czasach lepszych dla
  • Odpowiedz
@kubrod0088: @henryk_saniewski: Zależy do czego nawiązujesz ;) Jak wskazywał ułoności w parlamencie UE to imo mówił z sensem. Nie mówię o rozmowach aborcja/lgbtqwerty bo tego nie śledze - temat emocjonalny i jak dla mnie każdy z polityków (niezależnie od skrzydła) powinien pozostawić to w spokoju, bo sa większe problemy do rozwiązania bez aż takiego polaryzowania społeczeństwa.
  • Odpowiedz
Trudne jest życie Polityka ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisze coś typowo dla beki, a cały wykop analizuje to zupełnie bezrefleksyjnie, jakby nawet nie dostrzegając oczywistego sarkazmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz