Wpis z mikrobloga

Sprawdzałem oststnio ceny ubezpieczeń na stronie mubi.pl. Same ceny są całkiem atrakcyjne. Ale ja nie o tym. Na stronie podajemy takie rzeczy jak miejsce zamieszkania, ile lat mamy prawko itp. Jak chcesz lepiej dopasowana ofertę to podajesz jeszcze nr telefonu i adres e-mail. I z tym ostatnim mam mały problem. Gdy wypełniałem dane przez przypadek dałem auto uzupełnienie danych. Gdy to zobaczyłem skasowałem przed wyslaniem nr telefonu i adres e-mail. Podliczylem sobie składki i to by było na tyle. Ale kolejnego dnia dzwoni obcy numer. Odbieram, a tam pani pyta się czy posiadam takie i takie auto i ona dzwoni z mubi. Ja w szoku bo nie wysyłałem im danych do kontaktu. Więc pytam skąd mają mój nr. Dalsza rozmowa wyglądała tak że pani twierdzila że je podałem. Na moje zaprzeczenie to mi w sumie podziękowała za rozmowę. Powtórzyłem to kolejny raz z innym autem i ta sama sytuacja.

Czy ktoś z was miał już taki przypadek. Jak ktoś chce to moze sprawdzić czy do was też zadzwonią, robiąc tak jak ja. I niech się pochwali z efektum Bo aż jest ciekawy.

#ubezpieczenia #bezpieczenstwowsieci trochę #motoryzacja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ImeNs: Co jakiś czas pojawia się tutaj taki wpis. Porównywarki to banki danych ¯\_(ツ)_/¯
Mam kilku klientów, którzy zrezygnowali z porównywarek już kilka lat temu, a dalej do nich piszą/dzwonią.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: można to gdzieś zgłosić? Bo to chyba już podchodzi pod kradzież danych. W sumie to się nie znam. Ale skoro sam im nic nie wysłałem a oni i tak zdobywają moje dane, to tak to mi wygląda
  • Odpowiedz
  • 0
@ImeNs to jest jeszcze nic ! Jak na rankomacie podasz numer to będą przez pół roku dzwonić kilka raz lub kilka razy w tygodniu lub nawet częściej zablokować i spokój
  • Odpowiedz