Wpis z mikrobloga

@KimDotcom: Miał dosłownie idealne życie, dzieci, żonę, wielki dom, ale nieee k*rwa ( ͠° °). Zachciało sie młodej c^pki, co za pajac (). To wszystko przez jedną młodą c^pke ( ͠° °)

Rozwód? Jakie rozwód, #!$%@? całą swoją rodzinę i życie, dla jednej cipki i nikt sie nie dowie .. Znałem ten temat z 2018 roku,
@KimDotcom: W tym przypadku nie.
W ogóle tam została przemilczana kwestia mamusi mordercy. W filmie pokazano starającą się o względy męża, kochającą żonę, załamaną że związek się sypie, wspomniano że pojawiła sie kochanka ale sprawa matki i rodziny męża była dość mocno olana a wydaje mi się że była kluczowa.
Maminsynek morderca był odsuwany od żony której jego matka i siostra od początku nienawidziły, teściowa nie pojawiła się na ślubie, miała
ciekawi mnie tylko dlaczego bardziej nie interesowali się jego kochanką, bo możliwe że ona też tak naprawdę maczała w tym palce


@KimDotcom: Też się zastanawiałem nad tym przez chwile. Mogła mu nieźle namieszać w głowie i kazać zrobić to wszystko lub jakoś sie przyczynić do tego.

Koleś miał wszystko, dosłownie raj na ziemi. Fajna okolica, ogromny dom, fajną żonę, dwójkę dzieci (trzecie w drodze), no niczego mu nie brakowało i #!$%@?ł
@arinkao: @Mr_3nKi_:
Mamusia, kochanka a może jeszcze ktoś inny o którym się nie wspomina mogli mącić mu w głowie od długiego czasu, aż w końcu doszło do tragedii, którą jak na moje planował, bo jeżeli by tylko zabił żonę, a dzieci nadal by były całe i zdrowe (przynajmniej fizycznie, bo psychicznie...) to wtedy można wnioskować, że to mogło być w afekcie / kłótni / gniewie, ale zabijając także dzieci z
@KimDotcom: Nie sądzę żeby znana od krótkiego czasu kobieta miała większy wpływ na jego nienawiść do żony, niż matka która pracowała nad tym całymi latami.
Kochanka była tylko zapalnikiem, dobrym pretekstem.
To że chciał się rozwieść było wiadome dużo wcześniej, jak jeszcze był gruby. Jego przemiana w chada była składową tego planu, potem miała pojawić się nowa kobieta.

Decyzja o morderstwie które miało być doskonałe była wg niego najlepsza bo zostawiała
@arinkao: tak jak napisałaś, że kochanka mogła być ostatecznym zapalnikiem bez którego może i ta historia inaczej by się potoczyła (mimo, że mamuśka wcześniej sączyła mu głowę), także kochanka mimo wszystko też mogła tutaj pełnić istotną rolę.

Nie ma co dalej gdybać, bo dopóki nie ma na to twardych dowodów to tak naprawdę każdą osobę z jego otoczenia można pod to podpiąć ¯\_(ツ)_/¯
@KimDotcom: Postaw się na miejscu wolnej, młodej kobiety. Czy gdyby nawet wiedziała o rodzinie i była tą trzecią to ryzykowałaby związek z kimś tak posranym kto gotowy jest zabić rodzinę i dzieci? Wątpliwe.
W USA hejt dotknął głównie ofiarę i jej rodzinę. Przypadek? Nie sądzę. Ta chora teściowa z córeczką najprawdopodobniej zapoczątkowały nagonkę na dziewczynę, także po śmierci. Rodzina przed kamerami prosiła o zaprzestania szkalowania córki i ich. Uważasz że to
@arinkao: ja tutaj nie jestem od tego, by rozstrzygać i wyjaśniać tą sprawę kto rzeczywiście był winny i współwinny tego zdarzenia. Ty także nie, więc nie pisz jakiś teorii tak jakbyś była tego pewna, że tak było i już.

Tak jak napisałem wcześniej - nie ma co dalej "gdybać" ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Pouczasz mnie że nie mogę mieć własnego zdania?
Miłość matki do syna i syna do matki jest jedną z najmocniejszych jaka zdarza się w życiu człowieka, ta miłość lub jej brak go kształtuje przez całe życie. Albo na niedorajdę, patusa albo na wartościowego człowieka który jest dobrym ojcem i mężem i który albo szanuje kobiety, albo nie.

@KimDotcom:
@KimDotcom: To nie jest koniec. Takie przypadki są latami rozpatrywane przez psychologów i psychiatrów. Są specjaliści którzy zajmują się tym bezustannie i dla nich nie ma przedawnienia sprawy. Policja i sąd już ma wszystko wyjaśnione ale pozostają pytania bez odpowiedzi, ta luka, to co sprawiło że ten człowiek tak postąpił a nie inaczej. Dlaczego tak postąpił też nie wie albo nie powie.
Do większości socjopatów nie dociera że przyczyną ich zachowania
@arinkao: Z tym akurat mogę się w 100% z tobą zgodzić bo też na ten temat czytałem publikacje czy oglądałem też w formie wideo różne dokumenty, ale też zawsze jest to pytanie czy rzeczywiście więźniowie / przestępcy mówią całą prawdę i czy czasem też nie zaginają rzeczywistości i przy okazji "eksperci" w tej dziedzinie tak naprawdę nie do końca mają wiedzę, której można bezgranicznie ufać.
@oszty tak jak widać na powyższej ankiecie to jest jeszcze wiara w ludzi, bo większość uważa, że morderstwo z premedytacją NIE MOŻNA niczym usprawiedliwiać, także informuję ciebie tutaj bo pod twoim wpisem mój post z MOIM zdaniem usunęłaś i mnie zablokowałaś co z automatu skutkuje tym, że nie mogę tobie odpisać, także... ¯\_(ツ)_/¯

Nie można usprawiedliwiać kogoś bardziej czy mniej. Nie ważne co wcześniej się działo.
Morderstwo z premedytacją to morderstwo i