Wpis z mikrobloga

@dzieju41: > Za moich czasów na wszystkie sportowe buty mówiono adidasy. Może to ktoś z mojego pokolenia?

Zgaduje też, że na wszystkie pieluchomajtki mówili u was pampersy? U mnie było dokładnie tak samo jak u Ciebie, sportowe buty = adidasy. Pieluchomajtki = pampersy :D
  • Odpowiedz
@d601 moje najki żyją zazwyczaj 3 lata. Po 2 latach noszenia zaczynam je używać jako buty 'do dojechania' co oznacza łażenie po lasach, używanie zimą i w deszczu, na imprezy w błocie, w skałki itp. Takim trybem żyją jeszcze rok i potem je wyrzucam bo po prostu mam już kilka nowych ale w tym momencie po prostu są brudne i wytarte ale technicznie są ok. Nigdy w najkach mi nie odpadła
  • Odpowiedz
  • 0
@DrunkMind próbujesz mi wytłumaczyć jak bym w butach w życiu nie chodził. Ale ta rozbieżność z kilku miesięcy do kilku lat( )
  • Odpowiedz
@ms93: Możesz kupić buty za 400 czy więcej pln i też reklamować, pierwsza próba to prawie zawsze odmowa, później wystarczy rzecznik praw konsumenta i dostajesz nowe albo zwrot pieniędzy, i kupujesz następne. Na butach nie ma co oszczędzać bo i tak bardzo prawdopodobne, że zanim skończy się gwarancja to się gdzieś zniszczą xD
  • Odpowiedz