Wpis z mikrobloga

@apatozaur: Zależy, chyba nie dla wszystkich marnotrawstwo. Mam maczfita od czerwca - nie muszę robić zakupów, stać w kolejkach, zastanawiać się co zjeść, nie muszę stać nad garami. Dla mnie to wielka oszczędność czasu która jest warta swojej ceny. Zanim miałam katering wyliczałam koszty i szczerze to wcale dużo drożej nie wychodzi, a ja sobie bardzo cenie ten zaoszczędzony na zajmowanie się przygotowaniem posiłków czas.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Moseva: no rozumiem, każdy pracuje, ale dla mnie to nie zycir na poziomie, a abstrakcja lekka :o przecież 3x taniej wychodzi gotowanie samemu
@pauleene: to nie żaden atak, ale co robisz z tym zaoszczędzonym czasem? Piszesz pracę doktorska czy prowadzisz firmę i go nie masz? Nie ogarniam, że dla ludzi zakupu, gotowanie to taka strata czasu. Imo to normalne zycie. Tak samo jak chodzenie do pracy. Trzeba o już
@apatozaur zarabia pieniądze i je wydaje. Czego nie rozumiesz trolu ? Gotowanie codzień dla jednej osoby to największe marnotrastwo czasu. Tak jak sprzątanie mieszkania. Stać Cię, to płacisz za usługę. Ktoś ma pracę, pieniądz robi dalszy obieg. I kazdy zadowolony. A zaoszczędzony czas wykorzystaj na zarabianie/inwestycje w siebie, co przelozy się poniekąd na późniejsze... zarobki ¯_(ツ)_/¯

Dla jednych sztuką jest oszczędzać, dla innych zarabiać odpowiednio dużo żeby o oszczędzaniu nawet nie pomyśleć.
@apatozaur mam rozplanowany dzień praktycznie na każdą godzinę, z lekkimi marginesami jakby coś się przeciągnęło. Nie gotuję. Nie sprzątam. Jedzenie przywożą, a do mieszkania 2xtyg wpada kobitka i robi błysk. W to miejsce codziennie jestem na treningu, codziennie sięgam po książkę i mam czas w skupieniu szukać nowych perspektyw na inwestycje. Czego nie rozumiesz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@apatozaur: Maczfit jest co prawda drogi ale są i 2 tańsze cateringi gdzie wydaje się mniej niż normalnie jedząc na mieście.

No i akurat po pracy robię praktycznie drugi etat na działalności. Godzina czasu oszczędnościowe dziennie jest tu warta fortunę.
Lubię Maczfit ale ostatnio się coś psują... a to nie przysłali drugiego sniadani, a to pojemniki czasem uszkodzone i otwarte albo tak jak wczoraj w dwóch takich samych dietach inna ilość i konsystencja drugiego śniadania - odpowiedz od Maczfit: następnym razem proszę przysłać zdjęcie na wadze
Pobierz JaroZ - Lubię Maczfit ale ostatnio się coś psują... a to nie przysłali drugiego sniad...
źródło: comment_1601969612B1GwmiEP7qRcMyoR9x11Yq.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Herubin: robisz drugi etat na działalności, nie ma czasu więc rozumiem taka decyzję, proste pytanie, prosta odpowiedź.
@stateknaniebie: czy ja gdzieś piszę, ze komuś zazdroszczę? Dla mnie w większości to głupota, a zasłanianie się brakiem czasu jest śmieszne. Wyżej masz odpowiedź Mirka, który tego czasu NAPRAWDĘ nie ma