Wpis z mikrobloga

@pianinka: o #!$%@?, ale sie zesrałaś XD a jesli chodzi o argumenty to podałaś taki o który właśnie toczy sie dyskusja XD brak czasu bo trzeba netflix obejrzeć XD. Zresztą pisałem, że jestem biedakiem i mnie nie stać na dietę poudełkową, a jakby było stać to nadal bym w to nie szedł bo dla mnie to totalna głupota wyadawać 2k zł/msc na szamę bo mi się gotować nie chce. Są osoby,
@apatozaur: No ja znam ten typ janusza co ty, chrum chrum, a po co do kina jak są torrenty, a po co do restauracji jak jest konserwa w domu, a po co za granicę jak jest balkon na osiedlu. Owszem, możliwość odpoczynku i relaksu po pracy jest dla wielu ludzi warta tego tysiaka czy dwóch miesięcznie, smutne, że to dla ciebie taki szok, Życie to nie tylko zapierdzielanie dla janusza przez
@Moseva odpowiadajac na pytanie - polecam firmy ktorej oferuja zestawy 3 posiłkowe. Generalnie na dietly jest kategoria "diety domowe" i tam zazwyczaj jest właśnie normalne jedzenie. Nie chcę polecać konkretnych firm, bo nie wiem czy jakość różni się między miastami.