Wpis z mikrobloga

@Moseva: @Tiberian: @stateknaniebie: @Herubin: Drodzy Państwo, możecie porównać "Afterfit" do swoich ulubionych cateringów? Ze względu na tarczycę siedzę w Afterfit na keto 2000kcal i po 3 tygodniach zaczyna mi się nudzić. Nie mam porównania, bo to mój pierwszy catering.

@apatozaur: to "xD" to z nich czy z siebie? Ani gotować ani chodzić do pracy od pewnego momentu nie trzeba. Serio, z tym
  • Odpowiedz
@Szczodry_Pazdzioch: no fajnie się zesraliśćie, ale ja tylko napisałem, że dla mnie to totalna głupota, a masa osób wyciera się tym, że "OHO OSZCZĘDZAM CZAS", a to oszczędzanie czasu to jeden film więcej na netflixie. Są osoby, które faktycznie tego czasu nie mają, a są takie, które tylko dużo mówią i to mnie właśnie śmieszy. Lepiej już powiedzieć

stać mnie i #!$%@?


Niż pisać o tym oszczędzonym czasie. O to
  • Odpowiedz
@dupinka5000 dobrze mieć kogoś z polecenia, ale zaufanie zawsze ciut ograniczone, chociaż staram się wychodzić z założenia że ludzie są uczciwi. Mam kamerkę online i kobitka dobrze o tym wie. Klucza nie ma, a drzwi mam zatrzaskowe. Tyle że muszę ją wpuścić, wyjść może sama. To jest kwestia przyzwyczajenia. Z poczatku jest szok że obca osoba Ci się krząta po Twoich kątach, ale warto. Obie strony zadowolone.
  • Odpowiedz
@stateknaniebie: @dupinka5000: Ja po prostu staram się żyć jak człowiek. Zarabiam to oszczędzam by kiedyś mieć jak będzie lipa. Jak mogę zaoszczędzić ponad 1k zł msc na tym, że muszę zrobić zakupy i ugotować to wolę to zrobić. Jakbym faktycznie nie miał czasu i dieta pudełkowa sprawiałaby, że miałbym więcej kasy (praca) niż gotując to bym na niej siedział, prosta matematyka.

Ale wykopki się zesrały bo przecież ktoś
  • Odpowiedz
@apatozaur: skoro billujemy za ten czas klientów to możemy i kilka godzin dyskutować :D Ale zgadzamy się z tym:

Jakbym faktycznie nie miał czasu i dieta pudełkowa sprawiałaby, że miałbym więcej kasy (praca) niż gotując to bym na niej siedział, prosta matematyka


Prosta matematyka. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@dupinka5000: przeczytaj moje odpowiedzi. Jeden mireczek pisał, że z etatu wchodzi na DG, on nie ma czasu. Ja się smieje z tego wycierania mordy brakiem czasu bo każdy na każdym kroku go nie ma. Nie ma czasu na zakupy, nie ma czasu na gotowanie, nie ma czasu na sranie, każdy zabiegany, ale na wojenki na wykopie to czas jest XD. Jeśli ktoś wybiera diete poudełkową bo w tym czasie zarabia
  • Odpowiedz
@apatozaur: wielcy fachowcy przeliczają swój zaoszczędzony czas na pieniądze a siedzą i marnują go tutaj xd w dobrym miesiącu wyciągam 20k a i tak mnie nie #!$%@?ło żeby zamawiać jedzenie za 2k/msc, zresztą po to mam różową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wielcy fachowcy przeliczają swój zaoszczędzony czas na pieniądze a siedzą i marnują go tutaj xd w dobrym miesiącu wyciągam 2k a i tak mnie nie #!$%@?ło żeby zamawiać jedzenie za 2k/msc


@proszebardzo2: *poprawiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale o tym mówię. Ludzie licytują się kto ma mniej czasu, na gotowanie go nie ma, ale na wojne na wykopie już jest. Ja go mam w cholere (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Moseva: U mnie wygrała wygoda i lenistwo :). Gotuję tylko w weekendy. Nie martwię się zakupami. A wcale drożej nie wychodzi niż gotowanie samemu. Płacimy za dwie osoby 1420 zł za 5 posiłków dziennie cały miesiąc bez weekendów. Rachunki za prąd i wodę są niższe.
  • Odpowiedz
@apatozaur @proszebardzo2

Fakt, przyznaje ze wykop to #!$%@? czasu, ale też dobry odmuzdzacz na szybkie odstresowanie.
Android pokazuje że średnio w 7 dni spędziłem 5,5h, więc w pytę pożeracz.
Ale jeśli daje mi to w jakiś sposób parsknięcie na widok durnego obrazka, to już jest wymierna korzyść. Dla mnie wieksza niż zmywanie po obiedzie czy odkurzanie.
Bez urazy. Po prostu spróbujecie czasem patrzeć niestandardowo. Delegowanie zadań to świetny sposób żeby przestać pracować x godzin dziennie, a zastąpić to "czymś
  • Odpowiedz