Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Positano1: ja pochodzę ze zwykłej rodziny, ani dużo ani mało. Ot dom na kredyt. Ale od dziecka jakoś umiałem szanwkac pieniądze, jak zacząłem sam zarabiać (17-18 lat) to weszło mi to jeszcze mocnej w krew. Fakt, czasami przesadzam i za bardzo "cebulę", ale dla mnie 2k golda na żarcie pudełkowe to jakaś abstrakcja xd może jakbym nie był biedakiem i zarabial z 10k ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@apatozaur: no bo nie rozumiesz prostej rzeczy dalej, chodzi o delegowanie prostych rzeczy i robienie czegos w tym czasie innego. Po wala ja i zona mamy stac w kuchni i gotowac zeby zaoszczedzic 1000 zł na jedeniu skoro mozemy np uczyc sie czegos wtedy albo pracowac nad firma/dodatkowymi rzeczami ktore dadza nam 5000?
  • Odpowiedz
Po wala ja i zona mamy stac w kuchni i gotowac zeby zaoszczedzic 1000 zł na jedeniu skoro mozemy np uczyc sie czegos wtedy albo pracowac nad firma/dodatkowymi rzeczami


@eternit_nie_wybacza: ziom jesteś na tej stronie 11 miesięcy a nastukałeś prawie tyle akcji co ja przez 2,5 roku, a ja i tak w chuuuj za dużo czasu tu marnuje. Jak brakuje Ci wolnego czasu to zrezygnuj z wykopu, to nic nie
  • Odpowiedz
@apatozaur: Jezu jaki cebulak xD Tak, niektórzy wolą po pracy obejrzeć Netflixa niż stać przy garach, od tego się ma hajs żeby móc jeździć po świecie, jadać dobre dania, a po pracy się zająć hobby zamiast latać na ścierze i obierać ziemniaki.
  • Odpowiedz