Wpis z mikrobloga

@pyroxar: nie pochwaliłeś się jaki gównokierunek studiujesz i co - realnie- potrafisz. Bo rzeczywistość jest taka że takie studencie lamuski utrzymywane przez starych później gdzieś idą i nawet kawy nie potrafią zrobić.
  • Odpowiedz
@pyroxar: Znam takich co po studiach kilka lat pizze rozwozili , takze uwazaj. Cos mi mowi ze akoro bufon jestes to nie za bystry tak naprawde bo ludzie inteligentni skromni bywają.
  • Odpowiedz
@pyroxar: no na bank babcia by miała teraz krocie, zwłaszcza biorąc pod uwagę że pół życia z----------a za komuny i wszystkie oszczędności pożarła hiperinflacja, a drugie pół w latach 90-2000 jak pensje były w okolicy 1000 zł XD
  • Odpowiedz
@pyroxar: Ale skąd wiesz czy ona płaciła ZUS, może nie pracowała przez większość życia? Może ma chore dzieci lub wnuki i każdy grosz się liczy? Może ma długi? Może jest samotna i praca to dla niej jedyna opcja na zachowanie formy psychicznej i fizycznej? Opcji jest bardzo wiele
  • Odpowiedz
@pyroxar: Zamiar to ty dzieciaku mozesz miec, napisz do mnie za 10 lat jak cie zycko przytemperuje bo p--------z glupoty jak kuc osiemnastoletni ktoremu sie wydaje ze jest wyksztalcony. Masz daddys issues i narcyzm?
  • Odpowiedz
@pyroxar:

pracę mam, studia zdaje. Na ZUS nie płacę, śmieje się z lewaków, że tacy głupi są. Miłego dnia.


Pracę to masz po znajomości i gdyby nie twój brat dawno byś siedział w macu jak ta babcia. Na studiach jedynie
  • Odpowiedz