Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @Gaku745: nie, po prostu nie zrozumieliście przekazu. ZUS jest bankrutem, to fakt nie opinia. Dla was ważniejszy jest ton wypowiedzi, niż komunikat.

Ja sofizmu nie uprawiam. Sam wobec siebie prywatnie, cenie bardziej prawdę niż bycie miłym. Zwłaszcza wobec mnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
u mnie sprząta pani, która ma emeryturę polską, amerykańską i na rękę więcej, niż ty będziesz miał przez najbliższe 10 lat xD a sprząta, bo jest samotna i nie ma z kim pogadać w domu

Szanowny @ponik_kolny: no i co? Przecież wpis nie dotyczył tej pani (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
O nie nie. Nie krytykowałeś instytucji ZUSu a właśnie tą babkę, ze nie pomyślała, ze nie odłożyła, ze głupia wierzyła w ZUS i taki jest wydźwięk. Miała być kpina z bidoka i jak ja pan student pracujący światły ale zauważyłeś, ze nie pyklo i teraz odwracasz kota ogonem. Kolego #!$%@?ś...¯_(ツ)_/¯

@Riczard: nic z tych rzeczy. Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Przykład tej pani posłużył jako punkt zaczepienia.

Tego stanowiska o ZUS
@pyroxar: #!$%@? jak osoba ktora nigdy ani zusu ani niczego innego w zyciu nie zaplacila. Juz wyrobiona opinia, wrzesien zaliczony, mozna isc robic „kariere” ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) ten dziadek kosi trawnik pod swoim domem za 3mln, tej babci nie znasz, nie wiesz co pan darksoul667 poza wrzutami do nastoletnich kucow robi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Twoje skarlenie polega na tym, że gdy widzisz kogoś biednego i starego, to odczuwasz z powodu jego niedoli satysfakcję.

Szanowny @szary_obcy: nic takiego nie miało miejsca.

Zrbiło mi się przykro na jej widok, ten wpis miał być przykładem żeby nikt nie płacił na ZUS. Socjalizm krzywdzi ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @DarkSoul667: ZUS płaciłem jak byłem głupszy. Ale płacił nie będę. Najwyżej 1/8 etatu żeby korzystać z państwowej opieki zdrowotnej. Reszta to spółka, która zatrudnia mnie na umowę zlecenie.
Ni to kwestia głupoty, ni to systemu, ani niczyja to wina i możliwości jest wiele, można odkładać lecz się nie musi, ani też zawsze da się, a ZUS trzeba zmienić, usunąć, zlikwidować i taka jest moja konkluzja i mniemam, że taki właśnie był zamysł słów @pyroxar ( ͡° ͜ʖ ͡°)