Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowny @MartinoBlankuleto: ja jebe, nie napisałem że coś jest złego w pracy. Sam pracuje przecież. Nie jestem lewicowy żeby nie pracować.

Napisałem, że każdy kto będzie płacił na ZUS, będzie skazany na pracę do śmierci. Jak ta pani. Co jest w sumie smutne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Glupie jest tez to, ze masz problem z babcia w macu. Zakladasz ze #!$%@? jej sie zycie potoczylo? A moze ona sobie tam tylko dorabia? Np. moja mama tak robi i ma 2x wiecej kasy, choc wcale nie musi pracowac.

@Cumpelnastodwa: skąd wy bierzecie te hipotezy. NAPISAŁEM, ŻE WIDZĘ PANIĄ KTÓRA JEST BABCIA I PRACUJE W MACU. kropka

KAŻDY KTO BĘDZIE PŁACIŁ NA ZUS, BĘDZIE NA TO SKAZANY. Bo ZUS jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Prezentujesz moralne skarlenie, jakże typowe dla ludzi wierzących, którzy przekonani o swojej moralnej wyższości przez całe swoje życie nie czuja żadnej potrzeby moralnego rozwoju.

Szanowny @szary_obcy: bo napisałem, że każdy kto płaci na ZUS będzie musiał pracować do śmierci? Na tym polega to skralenie?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
masz rację, babcia powinna już w latach 60 zacząć odkładać, miałaby teraz kilka milionów

Szanowny @Cyfenotryna: nie, babcia nie powinna wierzyć socjalistą. Socjalizm to najgorsze co może spotkać człowieka. Na początku wydaję się w porządku, ale potem się kończy praca do śmierci.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mordo ale wiesz ze mozna jednoczesnie placic zus, miec dwie kamienice i pracowac w maku? Cie debile pyroxary z wypoku nawet tego nie sprawdzają ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Szanowny @DarkSoul667: kto będąc starym i bogatym chciałby zarabiać tak mało? Weź przestań.

Po prostu ta biedna kobieta została oszukana przez państwo opiekuńcze, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Oskarkowy mistrz dissowania babć pracujących w macu. Usuń konto i się nie ośmieszaj.

Szanowny @AntyBohater: przecież nie napisałem niczego przeciwko tej biednej kobiecie. Jacy wy jesteście niepoważni. Ale się nie dziwię, w końcu wołam #neuropa #antykapitalizm
@pyroxar: Oczywiscie ze nie dziala. Szczegolnie w przypadku ludzi ktorzy nie potrafili sie obyć bez wrzesnia i tworza historie o ludziach ktorych nie znaja. Jak zobaczysz mojego starego przed willa, bedzie #!$%@? z kosiarka to tez takie kocopoly bedziesz #!$%@? ze staruszek musi bogaczowi trawnik kosic? Glupszy niz ustawa przewidziala. Nawet dowolna zusowska.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DarkSoul667: dobra, idź w używaj windows 10.

Jeżeli nie rozumiesz, że jedyny sposób, aby uniknąć pracy do śmierci, to nie płacić na ZUS, to masz problem. Płać jak chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli dziadek zarabia, to Ok. Nie Ok jest to, że musi płacić podatki z pracy i emerytury. Beka z was barany #neuropa i #antykapitalizm jesteście naprawdę niemądrzy.