Wpis z mikrobloga

Rok 2020. Lewica nadal nie wie jak działają środki antykoncepcyjne, nie zna podstaw biologii, nie korzysta z usług ginekologów, a apteki, drogerie, stacje benzynowe czy nawet Żabki co 100 metrów utrudniają maksymalnie dostęp do prezerwatyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zalecam zdecydowanie więcej korzystania ze zdobyczy nauki i medycyny oraz mniej wagarowania w sprawie obrony klimatu - bo można tą istotną lekcję o układzie rozrodczym przegapić ¯_(ツ)_/¯

#neuropa #korwin #konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa
wojtasmks - Rok 2020. Lewica nadal nie wie jak działają środki antykoncepcyjne, nie z...

źródło: comment_1601892709qCRLrKyPwS3sRbODaZiyoz.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A baby w takich koszulkach widziałem na żywo. Może nie było tam 25, ale naście na pewno, co też nie świadczy o umiejętnym stosowaniu antykoncepcji.


@Morskipas: Nie znam historii takich koszulek ani intencji ich zakładania, ale wyciąganie wniosku generalnego na podstawie jakiś tam koszulek że "kobiety dokonują aborcji z lenistwa i olewstwa w kwestii antykoncepcji" jest wnioskiem kompletnie z d--y.
  • Odpowiedz
@PDCCH: owszem, zreszta wcześniej przyznałem ci tu rację. Ale uważam, że dość powszechne propagowanie pewnych postaw zwiazanych z aborcja przez organizacje ja promujace może w przyszłości prowadzić do takiego myślenia.
  • Odpowiedz
@L3stko: no wiadomka, jak na typowego wyborcę konfederacji masz wśród znajomych przynajmniej jedną osobę: (...)


@waro: czy ty sam siebie czytasz? Negujesz moją znajomość z osobą która dokonała legalnej aborcji, bo co? Bo jako człowiek o prawicowych poglądach nie mam prawa znać takich ludzi? A kogo mi pozwalasz znać?
  • Odpowiedz
@RandomowyMetal: pomijając kwestię aborcji itd, serio kiedyś Ci nie sprzedali gumek? Jak to wyglądało bo aż ciężko mi sobie wyobrazić takie coś gdzie nawet w miejscowym wiejskim sklepiku sprzedali mojemu koledze jak chciał zaszpanować a miał jakieś 10 lat
  • Odpowiedz
@L3stko: nie o to chodzi - możesz znać, jasne, nie kwestionuję tego. Tylko on sam w sobie nie obala twierdzenia, że "aborcja nie powoduje niepłodności"
  • Odpowiedz
@maltir: aborcja jest zabiegiem. Każdy zabieg powoduje pewne ryzyko. Wypieranie tego ze świadomości tylko po to żeby uzasadnić swój światopogląd jest po prostu słabe.
  • Odpowiedz
@L3stko: No ok, oczywiście każdy zabieg powoduje pewne ryzyko, tylko kwestia tego jak duże ono jest - w przypadku aborcji niepowikłanej infekcją nie zauważono zwiększonego ryzyka niepłodności.
Ciekawostka - http://unmfamilyplanning.pbworks.com/w/file/fetch/119312553/Raymond%20et%20al-Comparative%20Safety.pdf
W tym badaniu śmiertelność kobiet jest kilkanaście razy mniejsza w przypadku dokonania aborcji niż porodu. Oczywiście w normalnym kraju, o takich rzeczach odpowiednio informowałby ginekolog, natomiast nie byłoby potrzeby sugerowania się opiniami mirków i mirabelek z wypoku ale, no cóż...
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: maja nadzieje, że dzieci przyniosą jakaś wiedzę do domu i nie będzie 2 wpadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

P----------a + tabletki = 99.99% antykoncepcji
Ale oczywiście najłatwiej wyskrobać i to jeszcze na koszt Państwa XD. Najlepiej zastanowić się przed skakaniem po kutasie
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ja p------ę. Lepiej zabić niż myśleć.

no wiadomka, jak na typowego wyborcę konfederacji masz wśród znajomych przynajmniej jedną osobę:


- homoseksualną, która brzydzi się ruchem lgbt i nie popiera marszów równości

- po aborcji, która teraz
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ty, ale ty wiesz w ogóle jak działa rachunek prawdopodobieństwa, co? Wiesz o tym, że jeżeli dany środek antykoncepcyjny ma skuteczność powiedzmy 99, to oznacza to że ma 1ieskuteczności. Czy ty rozumiesz na czym polega statystyka i rachunek prawdopodobieństwa? Czy wiesz że stosując poprawnie antykoncepcję istnieje ryzyko nieplanowanej ciąży, czy to zbyt duże obciążenie dla ciebie?


@PDCCH: XDDD
Ale dowiedz się jak się wylicza skuteczność środków antykoncepcyjnych
  • Odpowiedz
@kubrod0088:

Sprawdź czym jest wskaźnik Pearla i zobaczysz jaka jest skuteczność różnych środków antykoncepcyjnych, zakładając idealne ich zastosowanie.


Wskaźnik pearla nie zakłada idealnego stosowania omnibusie xD Nawet te współczesne wskaźniki (procentowe) przy próbach ustalenia czy środek był stosowany poprawnie mogą się opierać co najwyżej na deklaracji badanych.

A dalej to już sam miód. Zawsze mam bekę jak baran nie wiedzący o czym mówi desperacko potrzebuje poczuć się od kogoś lepszym
  • Odpowiedz