Wpis z mikrobloga

Rok 2020. Lewica nadal nie wie jak działają środki antykoncepcyjne, nie zna podstaw biologii, nie korzysta z usług ginekologów, a apteki, drogerie, stacje benzynowe czy nawet Żabki co 100 metrów utrudniają maksymalnie dostęp do prezerwatyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zalecam zdecydowanie więcej korzystania ze zdobyczy nauki i medycyny oraz mniej wagarowania w sprawie obrony klimatu - bo można tą istotną lekcję o układzie rozrodczym przegapić ¯_(ツ)_/¯

#neuropa #korwin #konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa
wojtasmks - Rok 2020. Lewica nadal nie wie jak działają środki antykoncepcyjne, nie z...

źródło: comment_1601892709qCRLrKyPwS3sRbODaZiyoz.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
No to je obal, skoro to kłamstwo


@RoastieRoast: O, czyżbyś był człowiekiem głebokie wiary? Napisz moze na jakiej podstawie piszz że "kobiety wykonuja aborcję z lenistwa, bo nie chce im się stosować antykoncepcji". Nie, to nie jest prawda, ewentualnie dotyczy marginalnej ilości przypadków.
  • Odpowiedz
Rok 2020. Lewica nadal nie wie jak działają środki antykoncepcyjne, nie zna podstaw biologii, nie korzysta z usług ginekologów, a apteki, drogerie, stacje benzynowe czy nawet Żabki co 100 metrów utrudniają maksymalnie dostęp do prezerwatyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wojtas_mks: Fun fact - najmniej aborcji przeprowadza się w krajach, gdzie jest najwięcej lewactwa.
  • Odpowiedz
Dawno podobnego kłamstwa nie czytałem


@PDCCH: o ile też uważam, że to było wyciągnięte z odbytu autora, to jednak dużo lepiej by to wszystko wyglądało, jakby propagatorki aborcji nie chodziły w koszulkach "Miałam 19 aborcji". Buduje się w ten sposób przekaz, że aborcja jest etycznie na tym samym poziomie co wysmarkanie nosa, a zabezpieczanie się, także z innych przyczyn nie ma kompletnie sensu.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Tak, to co jest na rysunku to prawda. Nadal nie ma tu odpowiedzi na twoje urojenie pod tytułem " kobiety wykonują aborcję z lenistwa / dla wygody z powodu niestosowania antykoncepcji". To jest to co napisałeś i nadal nie obroniłeś, z prostej przyczyny: to jest twoje urojenie. Prawakoidalne oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Żadne.


@PDCCH: No to polecam doedukowanie się w tej kwestii i uzyskanie informacji czemu oficjalnie nie podaje się 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak komuś nadal mało "pewności" to pozostaje wazektomia. Kobieta nawet tu nie musi nic robić jeśli to sprawia jej problem ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PDCCH:

, poza wazektomią na przykład.


Plottwist, nawet do pół roku po zabiegu może dojść do wpadki z powodu posiadania pęcherzyków nasiennych.
Więc na upartego to nawet wazektomia nie jest pewna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Tak, to co jest na rysunku to prawda. Nadal nie ma tu odpowiedzi na twoje urojenie pod tytułem " kobiety wykonują aborcję z lenistwa / dla wygody z powodu niestosowania antykoncepcji". To jest to co napisałeś i nadal nie obroniłeś, z prostej przyczyny: to jest twoje urojenie. Prawakoidalne oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PDCCH: Czyli dokonanie 25 aborcji to nie jest według Ciebie efekt olewania antykoncepcji?

Plottwist, nawet do pół roku po zabiegu może dojść do wpadki z powodu posiadania pęcherzyków nasiennych.

Więc na upartego to nawet wazektomia nie
  • Odpowiedz
@PDCCH: Czyli dokonanie 25 aborcji to nie jest według Ciebie efekt olewania antykoncepcji?


@wojtas_mks: Dokonanie tylu aborcji przez jeną osobę jest z pewnością dziwne i niestandardowe,ale:
- co to za konkretny przypadek ?
- na jakiej podstawie ekstrapolujesz jeden konkretny przypadek na "wiekszość kobiet" ?
  • Odpowiedz
- na jakiej podstawie ekstrapolujesz jeden konkretny przypadek na "wiekszość kobiet" ?


@PDCCH: Nie ekstrapoluję, ale chwalenie się aborcjami nawet do 9 miesiąca życia i twierdzenie, że to "bezpieczne" i nie ma na pewno ŻADNYCH skutków ubocznych jest po prostu kłamstwem.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: No nie wiem, czy mie wzrok zawodzi, czy też umysł mój nie jasy, proszę cie naprowadź mine gdzie w załaczonym przez ciebie materiale mozna znaleźć jakoby:
- ktoś chwalił się aborcjami do 9 miesiąca
- ktoś chwalił sie 25 aborcjami
- ktoś zalecał aborcję zamiast antykoncepcji
Prawdą jest, że poprawnie wykonana aborcja jest bezpieczniejsza dla życia kobiety niż ciąża zakończona porodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
- ktoś chwalił się aborcjami do 9 miesiąca

- ktoś chwalił sie 25 aborcjami


@PDCCH: Może przeczytaj wpis o "aborcji tak późno, jak to konieczne" i zerknij na grafikę?

Prawdą jest, że poprawnie wykonana aborcja jest bezpieczniejsza dla życia kobiety niż ciąża zakończona porodem ( ͡
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: "tak wcześnie jak się da, tak późno jak to koneiczne". Tam nie ma nic o:
- chwaleniu się 25 aborcjami
- aborcjami w 9 miesiącu
Odnośnie śmiertelności przy okazji porodu lub powikłań po porodzie oraz śmiertelności w wyniku poprawne wykoannej aborcji zachęcami samemu do poszukania informacji, nie mam czasu teraz.
  • Odpowiedz
@PDCCH:

- ktoś chwalił sie 25 aborcjami

- ktoś zalecał aborcję zamiast antykoncepcji

Tzw power stance + napis na koszulce. Jeśli ktoś skrobał się 25 razy, to raczej na antykoncepcję ma #!$%@?
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ach, chodzi ci ot o ze baba ma na koszulce taki napis? No, na pewno to 100% prawda i to jest dowód że "kobiety w ogólności używają aborcji zamiast antykoncepcji z lenistwa / wygody". Ile byś fikołkow nie robił to nadal twoja teza jest zwyczajnym kłamstwem.
A, ja mam koszulkę z czołgiem T-72 i czy to czegoś dowozi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PDCCH: ten plakat wcale nie propaguje pewnej postawy, nic a nic.
A baby w takich koszulkach widziałem na żywo. Może nie było tam 25, ale naście na pewno, co też nie świadczy o umiejętnym stosowaniu antykoncepcji.
  • Odpowiedz
Ach, chodzi ci ot o ze baba ma na koszulce taki napis? No, na pewno to 100% prawda i to jest dowód że "kobiety w ogólności używają aborcji zamiast antykoncepcji z lenistwa / wygody". Ile byś fikołkow nie robił to nadal twoja teza jest zwyczajnym kłamstwem.


@PDCCH: Pisałeś, że nikt w tym wpisie "nie chwali się 25 aborcjami", a nie tym co teraz zacytowałeś.

A, ja mam koszulkę z czołgiem T-72 i czy to czegoś dowozi? ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PDCCH:

, poza wazektomią na przykład.

Plottwist, nawet do pół roku po zabiegu może dojść do wpadki z powodu posiadania pęcherzyków nasiennych.
Więc na upartego to nawet wazektomia nie jest pewna ( ͡
  • Odpowiedz