Wpis z mikrobloga

Rok 2020. Lewica nadal nie wie jak działają środki antykoncepcyjne, nie zna podstaw biologii, nie korzysta z usług ginekologów, a apteki, drogerie, stacje benzynowe czy nawet Żabki co 100 metrów utrudniają maksymalnie dostęp do prezerwatyw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zalecam zdecydowanie więcej korzystania ze zdobyczy nauki i medycyny oraz mniej wagarowania w sprawie obrony klimatu - bo można tą istotną lekcję o układzie rozrodczym przegapić ¯_(ツ)_/¯

#neuropa #korwin #konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa
wojtasmks - Rok 2020. Lewica nadal nie wie jak działają środki antykoncepcyjne, nie z...

źródło: comment_1601892709qCRLrKyPwS3sRbODaZiyoz.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubrod0088: Weź mi zacytuj jeszcze drugie zdanie z wikipedii tak żeby już nie było wątpliwości xD

Deklaratywne badanie próbki populacji jako niepodważalny wyznacznik skuteczności metody (w warunkach laboratoryjnych niemal zawsze znacznie skuteczniejszych) xD

Weź już spieprzaj miernoto xD
  • Odpowiedz
Ale już nawet pomijając kwestię antykoncepcji... jak jakaś panna postanowi nawet się puścić bez gumy bo poniosła ją ułańska fantazja i zajdzie w ciąże, to wiesz co? C--j wam do tego ;) Ma przez to z----ć życie sobie i dziecku, żeby wasze żądania i wasze sumienia były zaspokojone? Prawactwo to juz chyba do reszty p------o.


@kubrod0088: Wolność łączy się z odpowiedzialnością. Taka prosta zasada "prawactwa". Ponadto podstawa cywilizacji, kultury i
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: to jest jałowa dyskusja. Nie funkcjonuje w nauce (i tak naprawdę jest niemożliwa do sformułowania) definicja życia. Wasze sprzeczne perspektywy (zarodek jest lub nie jest życiem) są czysto uznaniowe i żadna nie jest stricte lepsza od drugiej.

Natomiast NIE JEST uznaniowy fakt braku świadomości oraz rozwiniętego układu nerwowego u płodu do pewnego momentu ciąży. Ja naprawdę mam nadzieję że wasz tj środowisk prawicowych opór wobec aborcji wynika z czegoś
  • Odpowiedz
@kubrod0088: dobra, bo głupio mi. siadłem w-------y przy kompie i ciskam gromami w pierwszy komentarz który wyda mi się głupi. przepraszam.

Metoda kontroli badanych pozostawia wiele do życzenie i sprawia że wnioski mają wartość pokroju większości tez socjologicznych. Czyli wartość...co najwyżej średnią.

Zgadzam się ze zdaniem że mimo wszystko daje to pewien obraz sytuacji.
  • Odpowiedz
@wojtas_mks: Ty już nawet nie udajesz, że Konfederacja wcale nie uważa elektorat za de**li? Hahhahaha, coś zaczyna do Ciebie trafiać, jeszcze trochę i może nawet kciuk wykształcisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz