Wpis z mikrobloga

@Victim: jestem ciekaw ile zarobił na czysto przez cały okres działania serwisu?
To raczej nie są jakieś astronomiczne kwoty, jeśli utrzymywał się głównie z reklam?
@Glacial: Ciężko odpowiedzieć, jak dlugo stała strona, ile miała odwiedzin, czy trzeba było wyłączyć ADbloka by obejrzeć film, mnóstwo niewiadomych, ale na pewno nie były to jakieś ogromne kwoty
@noitakto: Raczej dawać powody do śmiechu, 48 milionów to kwota nieosiągalna na 99% społeczeństwa, nałożenie 100-200 tysięcy jest ciosem, bo jesteś w stanie za życia to spłacić i potem mieć moralniaka, że zamiast mieć 200k musiałem zapłacić za swoją głupotę, ale kwota 48mln? Śmiechu warte, wystarczy umowa na minimalną i reszta pod stołem, eot.
@Glacial: Czytałem, że w szczycie popularności zarabiał 150k/miesięcznie. Fili.cc miało płatną premke.

Teraz doczytałem artykuł o wyroku, i piszą że 48mln to nie kara lecz tyle zarobił na serwisie więc musi je teraz oddać. Nie chce mi się wierzyć że aż tyle zarobił, bo serwis nie działał jakoś długo, tudzież zamknęli go kilka miesięcy po wprowadzeniu premium.