Wpis z mikrobloga

Czołem ostre świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadszedł czas losowania sosów #chilli z #rozdajo SOSY el3m. Losowanie zostało przeprowadzone przez #mirkolos. Zwycięzcą został @r__k Gratuluje! Proszę o podanie w wiadomości prywatnej danych do wysłania paczki (tel. email. nr paczkomatu). Ponadto chciałbym przedstawić kolejną partię sosów z #chilli. Tym razem padło na smaki: BBQ z wędzonym chilli oraz Gruszka/Ananas, w których użyłem odmian #chili takich jak: Thunder Mt. Longhorn, Chili Denchai, Habanero Hot Lemon, Bhut Jolokia Red, Trinidad Scorpion Red, Tabasco Cayenne, Hungarian Hot Wax, Jay`s Peach Ghoast. Jestem bardzo wdzięczny za każdą opinię po spróbowaniu moich sosów, na ich podstawie stwierdzam, że bardzo wam posmakowały moje "wynalazki" i bardzo zachęciło mnie to do kolejnych produkcji. Osoby chętne nabyciem sosów zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej. Tak jak wspominałem obecnie do nabycia są smaki BBQ oraz Gruszka/Ananas (osoby które miały możliwość spróbowania poprzedniej partii - obecna partia delikatnie mniej ostra z racji wykorzystania innych odmian papryk). Gratuluje wygranemu i Pazdro :) #chillihead #ostrezarcie #ostresosy #gotowanie #kulinaria #chili #chilijem #chillicontent #sos #sosostry #ostrechili #papryczki #papryka W komentarzu screen z losowania.
el3m - Czołem ostre świry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nadszedł czas losowania sosów #chilli z #rozdaj...

źródło: comment_1601805704qS96EnyzFXHNzWtdbVRSCE.jpg

Pobierz
  • 4